Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o szkołach, edukacji, egzaminach - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-07-01, 09:24   #27
ala66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2
nowy zawód

Witam Panie Piotrze
Podczas przeglądania forum nt. problematyki masażu moją uwagę zwróciła jedna Pana wypowiedź dotycząca zmiany zawodu w wieku średnim. Zapalił Pan światełko nadziei dla mnie 38-letniej biurokratki. Zawsze podobał mi się zawód masażysty, lecz moje życie tak się potoczyło, że nie spełniłam swoich marzeń. Teraz siedzę przy biurku i prowadzę życie przepełnione monotonią. Czuję się niespełniona zawodowo i wiem, że zawód masażystki to jest to, co chciałabym robić. Życie mam poukładane i może teraz do tego dojrzałam.Aby nie zajmować dłużej Pana cennego czasu przejdę do konkretów.Na dzień dzisiejszy jestem osobą pracującą w biurze, ale chciałabym to zmienić i tu prośba do Pana jak pokierować swoim życiem, aby być dobrą na razie pod względem wykształcenia masażystką czy są szkoły prowadzące naukę zaoczną w tym kierunku. Może podpowie mi Pan inną drogę. Jedno wiem na pewno, że jeżeli uda mi się osiągnąć swój cel to chcę być w tym dobra i wierzę, że Pan mi w tym pomoże.
Z góry dziękuje
Alka z Podkarpacia
ala66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując