Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera mieszana, rozszerzone pory, wągry, blizny, cera "zniszczona"
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-03, 20:01   #35
maajjaa88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 570
Dot.: Cera mieszana, rozszerzone pory, wągry, blizny, cera "zniszczona"

Cytat:
Napisane przez renata1009 Pokaż wiadomość
eh,po tym rumianku i tak boki twarzy mam zaczerwienione(nie używam żadnych toników już )tylko rumianek na boki twarzy i łagodny krem ,a właśnie te boki najwyraźniej mam wyjątkowe wrażliwe,po każdym łagodnym przetarciu rumiankiem czy nawet jak dostanie się woda-w przypadku mycia włosów są czerwone place,dobija mnie toeh jeszcze rok temu nie miałam tego problemu,skóra zmienia się z wiekiem.Za to dzięki (chyba) glince zielonej na środkowe partie twarzy,skóra już praktycznie mi się nie przetłuszcza,zaskórników znacznie mnie,peeling praktycznie odstawiłam-tylko raz w tygodniu ,więc przynajmniej mam jeden problem z głowy.
jakich kosmetykow z zielona glinka uzywasz?? sama mam wiecznie tlusta cere a dermatolog nie specjalnie mi pomaga, w dodatku ostatnio strasznie mnie wysypalo na czole, mam pelno zaskornikow(dermatolg uwaza ze mam ladna cere). Moje czolo wyglada teraz tragicznie we wtorek mam kolejna wizyte u dermatologa mam nadzieje, ze cos pomoze...

mam jeszcze takie pytanie: przetluszcza mi sie twarz i to dosyc mocno,a zarazem mam bardzo wysuszona skore, czasem zdzieram ja "platami"(dodam, ze sie nie opalam), nawet pilingi niewiele daja, mimo, iz uzywam kremow do twrazy i teraz moje pytanie - dermatolog uwaza ze to NIEMOZLIWE, ze mam tlusta skore i ona mi sie wysusza. No to w takim razie jaka mam skore ?? Czy to naprawde niemozliwe i jestem jakas inna, ze tak mam??

Edytowane przez maajjaa88
Czas edycji: 2009-04-03 o 20:08
maajjaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując