Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy zdecydowałabyś się urodzić chore dziecko?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-03, 12:16   #95
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: Czy zdecydowałabys się urodzić chore dziecko?

Cytat:
Napisane przez lava_cake Pokaż wiadomość
Ty siedzisz w ich głowie, że takie teorie głosisz, bo ja bym się nie odważyła?

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------



Wrecz odwrotnie. Autorka wątku od początku "domaga" się usprawiedliwienia potencjalnej decyzji o terminacji ciązy.
Jak już pisałam dużo miałam do czynienia z takimi osobami i kto pracował z takimi dziećmi wie o czym pisze.Dlatego takie pisanie że to tylko cierpienie i życie bez sensu jest niesprawiedliwe.Natomiast na pewno są i takie co mają tylko cierpienie i wegetacje.

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
nie wiem, co bym zrobiła, na pewno bardzo rozważałabym oddanie. za dużo naoglądałam się matek, które poświęciły się chorym dzieciom i dziękuję, to nie dla mnie. jednak wątek dotyczy innego przypadku i fajnie by było, gdybyś trzymała się tematu wątku.
i też jeszcze raz napiszę - masz prawo do swojej opinii, a ja mam prawo ją olać. i naprawdę nie musisz mi swojej opinii tłumaczyć, bo mnie za specjalnie nie interesuje.
Spoko o ile aborcje z powodu uszkodzenie płodu nie neguje to jest każdego decyzja to już oddanie dziecka z powodu choroby jest dla lekko obrzydliwe.Czyli zdrowe a chore już bee tak?Jeśli nie jesteś w stanie się poświęcić własnemu dziecku no to coś jest nie tak.

Edytowane przez goldennight
Czas edycji: 2019-10-03 o 12:17
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując