Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Schudnę w 2022
Wątek: Schudnę w 2022
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-18, 13:00   #878
windowS17
Zadomowienie
 
Avatar windowS17
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 637
Dot.: Schudnę w 2021

Cytat:
Napisane przez shaylla Pokaż wiadomość
Moje biuro to open space - co najmniej 100 osób razem na pietrze bez ścian. Jakbym wyciągnęła takie rzeczy chyba by mnie na taczce wywieźli Sama też nie lubię jak ktoś wyciągnie coś zajeżdżającego więc do pracy biorę (albo raczej brałam) jedzenie neutralne aromatowo.



No to super!
Ja faktycznie też po sobie widzę - nawet jak wpadnie impreza, jakiś alkohol ale od razu pptem wracam do stałego rytmu - nic takiego sie nie dzieje. To mi daje promyk nadziei, że tym razem uda mi sie utrzymać wagę.


A, i kupiłam w końcu wczoraj hantelki - po 1kg. Mam w planach podczas ćwiczeń na steperze trochę nimi powymachiwać.Zobaczymy jak to pójdzie.
Ja się tam bym nie przejmowała czy komuś pachnie czy śmierdzi moje jedzenie. Jak koleżanki widzą moje " błoto" czyli moja owsiankę to kręcą nosem albo komentują to zwyczajnie im mówi by patrzyły w swój talerz bo ja im mojego jedzenia jeść nie każe.
Tym razem się musi udać. Ten rok będzie nasz.

I jak już pocwiczylas?
Cytat:
Napisane przez Michalina83 Pokaż wiadomość
Ale miło się oderwać od dzieciaków więc korzystam. Zresztą wczoraj nic mi nie wychodziło ze sprzątaniem. Nie wiem jak ruszyć resztę rzeczy. Przydałoby się wszystko wyciągnąć z szaf ale mały mi to rozniesie.







Rozumiem. U mnie w ostatniej pracy to było sporo osób które też przynosiły sobie podobne rzeczy więc ryba czy jajko nie były czymś niespotykanym. Zawsze można robić sałatki żeby trochę zabić ten aromat. Wczoraj mężowi wyszykowałam rybę na dzisiaj do pracy. Piekę ją w folii z przyprawami, co mi podleci i prawdę mówiąc nie pachnie ona zbyt intensywnie rybą. Może to kwestia przygotowania albo samej ryby. Moja mama kupuje mrożone ryby i przeważnie to śmierdzi rybą bardziej.
Znam tą ulgę gdy można pobyć samemu. Można w spokoju wszystko porobić, poćwiczyć itp. Bardzo mało mam tych chwil.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
windowS17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując