Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hurtownie Fryzjerskie, zamówienia internetowe - nasze opinie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-03-08, 08:38   #22
Terazmarysia
Terazmarysia
 
Avatar Terazmarysia
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 17
Dot.: Hurtownie Fryzjerskie, zamówienia internetowe - nasze opinie

Oceniam: www.uradka.pl czyli Hurtownia U Radka (F.H.U. "LOOKWELL" Hurtownia Fryzjerska ul. Powstańców Wlkp. 39a, 62-200 Gniezno)

Strata nerwów i pieniędzy, a do tego wszystkiego chamska obsługa. NIE POLECAM.

Najgorszy sklep internetowy, w jakim miałam "przyjemność" robić zakupy. Zamówiłam szczotkę do włosów, którą przysłano mi w zwykłej kopercie - w żaden sposób niezabezpieczoną. Szczotka przyszła zmasakrowana, zmiażdżona, nadawała się tylko do śmieci.

Wysłałam do sklepu zdjęcia szczotki z prośbą o zaproponowanie rozwiązania. A pani ze sklepu powiedziała mi, że to moja wina, bo trzeba było wybrać przesyłkę kurierską (gdy zamawiałam szczotkę nie było żadnej informacji, żeby nie wybierać wysyłki pocztą). Kazała mi dochodzić swoich praw na poczcie próbując zwalić winę na nich, co jest nonsensem, bo w takich przypadkach reklamację może złożyć tylko i wyłącznie nadawca.

W końcu zagroziłam, że sprawa trafi do UOKiK i powiedziałam, że żądam zwrotu kosztów na konto. Sklep kazał mi odesłać szczotkę, do mojej prośby o zwrot kosztów się nie ustosunkował, za to po kilku dniach wysłał mi nową szczotkę. W międzyczasie kupiłam już szczotkę w sklepie stacjonarnym, więc teraz mam 2 szczotki, a w dodatku zapłaciłam za przesyłkę zwrotną do sklepu, za co nie zwrócono mi ani grosza.

Chyba nie tak powinna wyglądać obsługa klienta?! Strata nerwów i pieniędzy, a do tego wszystkiego chamska obsługa. NIE POLECAM i zgadzam się w 100% z Zuza1970.
__________________
What we think we become.
Terazmarysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując