Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-20, 09:01   #2059
EMNE
Wtajemniczenie
 
Avatar EMNE
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 061
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Witajcie.
U mnie dieta vitalia z paroma grzeszkami i odstępstwami bo nie zawsze się chce gotować. Na wadze nie widzę póki co większej różnicy, ale dam sobie więcej czasu. Odstawiłam alkohol i słodycze (raz że dieta a dwa że Wielki Post) i póki co się tego trzymam. Miałam zacząć ćwiczyć ale na razie słabo mi to idzie.

W temacie wirusa to u mnie niewiele się zmieniło. Ciągle chodzę do pracy, bo pracuję w biurze jednoosobowo, więc nie mam się od kogo zarazić. Jedynie odwołałyśmy z dziewczynami babskie spotkanie i przełożyłyśmy je na inny termin.

W sklepach u mnie była panika w pierwszych dniach. W sobotę było zero mięsa, puszek, kasz i makaronów, za to warzywa, nabiał i ryby kupiłam bez problemu. Wczoraj poszłam jeszcze raz po warzywa i już wszystkiego było w bród, za to ludzi mało.
W sumie to jestem dumna, że tak wielu ludzi wzięło sobie do serca akcje zostań w domu i wychodzi tylko z konieczności.
Dużo zdrowia do nas wszystkich
__________________
Faceci są jak miejsca na parkingu: Najlepsi zawsze zajęci, wolni tylko "niepełnosprawni".

UŚMIECH - jeden rozmiar, a pasuje każdemu.
EMNE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując