Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odrosty
Wątek: Odrosty
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-05-18, 16:08   #5
Sabrina_1484
Raczkowanie
 
Avatar Sabrina_1484
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Okolice Częstochowy
Wiadomości: 42
GG do Sabrina_1484
Dot.: Odrosty

Dla pocieszenia napisze, że ja farbuje włosy od ok 3 lat ... przez 2,5 roku farbowałam je na czarno, a w listopadzie rozjaśniłam na b.jasny blond ... i to był mój największy błąd ...
Wszystko zaczęło się od tego, że moje czarna farba się zmyła i zamiat niej miałam średni brąz ... nagle zostałam fanatyczką jasnych blond włosów ... więc postanowiłam, że je sobie sama rozjaśnie ... rozjaśniałam je ok 6 (!!!!) razy a w tym czasie farbowałam bo za kazym razem wychodziły żółte a końcówki miałam nadal brązowe ... nic nie mogłam zrobić aby je rozjaśnić ... w końcu mam wymarzone bardzo jasne włosy ...
ALE
sięgają one do ramion (niektóre do połowy szyji) a przed rozjaśnianiem miałam je do łopatek ... no cóż końcówki w końcu same się "skróciły" ... ehh.. jak ja żałuje tego, że taka głupia byłam ... ;/;/;/ ale teraz zapuszczam od nowa
już się nie moge doczekać gdy znów będe mieć długie włoski... czyli za ok. rok

Najlepsza moim zdaniem odżywka na wzmocnienie to :
1 łyżeczka stołowa nafty
1 łyżeczka olejku rycynowego
1-2 żółtka
sok z połówki cytryny
po 30 minutach myjesz włosy szamponem

i nie polecam Ci chemicznych szamponów czy odżywek ... nawet tych najdroższych ... daja bardzo fajny efekt, który jest KRÓTKOTRWAŁY ...
wiem to z własnego doświadczenia ...
Polecam natomiast szampony, odżywki itp. naturalne ... na bazie ziół itp.
Ja ostatnio kupiłam sobie mgiełke do spryskiwania Radical ... jest po prostu rewelacyjna. i cena bardzo przystępna (zapłaciłam za nią 7,59
Zażywaj też różne tabletki np. Humavit czy skrzypowite ...
Na efekty troszke poczekasz, ale zapewniam Cię, że warto.

Wiele dziewczyn bardzo chwali też maseczke do włosów Henna Treatment Wax ;]

Pozdrawiam!
__________________

Sabrina_1484 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując