Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-06, 17:32   #71
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Kurcze, obiecalam sobie ze nie dam sie skusic na drozdze, ale dzisiaj jakas dziwna sila zaprowadzila mnie wlasnie do stoiska z nimi.. no i coz.. trzeba bedzie sprobowac Narazie nie wiem czy w ogole uda mi sie to przelknac, ale najwyzej przygotuje sobie kilka roznych beltow i wypije ten, ktory mi najbadziej zasmakuje

Chcialabym Was jeszcze zapytac co myslicie o ponizszym sposobie na 'zjadanie' drozdzy. Przepis skopiowany z LU:
Zapałeczko, my tu na forum fryzjerskim podchwytujemy co nowsze sposoby. Nie mogło nam tu więc i Ciebie zabraknąć
Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Jestem zdziwiona, ze znalazlo sie tyle pijaczek Coz, grzech nie wykorzystac tak prostego, taniego i efektywnego sposobu.
To chyba najtańszy sposób, oprócz picia zebranej własnoręcznie pokrzywy
Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
O Wy, założyłyście osobny wątek o piciu tego obrzydlistwa


Dobra, jutro próbuję z tym bananem. Już się boję (bosh, banan i drożdże - to się nie uda ) ...
O, po Pani-Jesień kolejna masochistka, co to niby narzeka, a jednak ją tu ciągnie... Swoją drogą, ciekawa jestem, czy w końcu uda Ci sie wypic te nieszczęsne drożdże
Cytat:
Napisane przez marta6704 Pokaż wiadomość
Biore magnez z B6 tak co drugi dzień czy to nie będzie za dużo jeśli pije drożdze?
Nadmiar witamin B nie kumuluje się w organizmie, więc nie widzę przeszkód. Chociaż może się okazać, że przy takiej bombie witaminowej (wit. B) jaką sa drożdże niepotrzebne Ci będzie zazywanie dodatkowych suplementów
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora