Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy sierpniowe 2020 cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-08-11, 19:48   #2611
Enilis
Rozeznanie
 
Avatar Enilis
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 734
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Daj znać co powie. Mi od początku już w szpitalu łatwiej szło z prawej piersi. W nocy jak tak ciumka a nie słyszę, że pije to mam schize, że tracę pokarm ...
Też mam wrażenie że z jednej gorzej pije. Zdecydowanie słabiej ssie niz lewą i tak jakby szybciej była głodna. Ale dam znać jutro [emoji6]
Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
Gratulacje [emoji8] [emoji323] [emoji259]





Dziewczyny a w jakich pozycjach karmicie? Bo ja z lewej piersi w klasycznej a z prawej umiem tylko spod pachy, zupełnie nie potrafię inaczej a chciałabym bardzo nauczyć się na leżąco [emoji17]



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja spod pachy nie bardzo chce. Ja bym ją chciała karmić na leżąco, coś tam próbujemy ale źle się jej jest dobrze przystawić. Chyba to nie będzie nasza pozycja a szkoda bo zdecydowanie łatwiej byłoby mi ją uśpić.
Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
A czy kazde dziecko kp wymaga odbicia ? Bo ja moja pionizuje i nigdy nic jej sie nie odbilo ani nie ulalo. Juz sama nie wiem ... irytuje mnie to bo ona zasypia na cycku a potem tylko sie rozbudza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z tego co czytałam to po kp nie jest konieczne odbijanie ale u mnie nie da rady bez. Na szczęście obejdzie się wtedy bez wybudzenia. Z kolei jak nie odbije to nie zaśnie, wierci się i marudzi. Skoro u Ciebie zasypia ładnie i nie ulewa to ja bym się specjalnie tym odbijaniem nie przejmowała. Widocznie nie potrzebuje [emoji6]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Enilis jest offline Zgłoś do moderatora