Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ślub kościelny z obcokrajowcem :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-16, 21:01   #136
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 002
Dot.: Ślub kościelny z obcokrajowcem :)

Ja wlasnie tez powoli planuje swoj slub. Slub bedzie tylko cywilny, gdyz moj TZ jest protestantem, a ja ateistka. Chcialabym wziac slub w PL w moim miescie-warszawie, ale nie wiem jak to zrobic z goscmi. Niestety gosci z zagranicy bedzie sporo. kolo 50 osob pewnie. No i jesli mam zaplacic wszystkim za nocleg to wyniesie to majatek. Chcialabym sie dobrze zachowac, ale nie mam pojecia co zrobic. Nie mam az tyle pieniedzy zeby placic za 50 osob Nawet w najtanszym hotelu w wawie. Na dodatek niedawno tez bylam na slubie kolezanki z obcokrajowcem (tylko ze jej ukochany jest angielskojezyczny a moj niemiecko) i ona nie wyprawiala zadnego wesela, a w USC bylo lacznie jakies 15 osob, w tym tylko 5 osob od niego a 10 od niej.
Szczerze mowiac w ogole nie wiem jak sie do tego zabrac, bo pewnie najpierw trzeba isc do USC i zalatwic w ogole wszystkie dokumenty, ktorych w przypadku slubu par z roznych krajow na pewno jest mase. Czy ktos moze wie ile mniej wiecej czeka sie na termin w USC? Czy mozna isc do USC 4-5 miesiecy przed slubem i da sie to zalatwic czy trzeba wczesniej??
Moja kolezanka czekala tylko 4 miesiace, ale to bylo ze wzgledu na juz widoczna ciaze, gdyz chcieli miec slub jeszcze przed porodem i zawarli zwiazek malzenski jak byla w 7 miesiacu. No ale ja nie jestem w ciazy wiec pewnie takich ulatwien nie dostane. Czy ktos wie jak to jest?

Edytowane przez MdM
Czas edycji: 2009-05-16 o 21:04
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując