Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Krem na dzień czy na noc?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-07, 18:30   #16
cle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 30
Dot.: Krem na dzień czy na noc?

Cytat:
Napisane przez Karolinitka Pokaż wiadomość
Ty pytasz poważnie
Oczywiście, że powinnaś używać zarówno kremu na dzień jak i na noc (zwłaszcza w Twoim wieku).
Ja osobiście radzę używać dwóch kremów z tej samej serii plus tonik lub micele.
Wybierz się do dobrej drogerii (lub apteki), gdzie konsultant fachowo Ci doradzi. Nie kupuj nic na własna rękę jeśli nie masz doświadczenia.

Na dzień - filtry plus nawilżenie
Na noc - odżywianie

Pamiętaj o peelingu raz w tygodniu.
dziewczyny peeling raz w tygodniu to zabójstwo dla skóry, szczególnie tak młodej. Czas w jakim zachodzi proces keratynizacji, czyli złuszczania naskórka i tworzenia się warstwy rogowej to 28-30 dni i prawidłowo powinno stosować się peeling raz w miesiącu!!!!! nakłanianie do częstszego stosowania peelingów to marketing koncernów kosmetycznych.

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Rozena Pokaż wiadomość
O czymś pod oczy też myślałam bo robią mi się powoli cienie. Tylko w tym temacie też jestem zielona.
Naprawdę byłam przekonana, że wystarczy tylko jeden krem ale teraz widzę, że muszę zmienić sposób myślenia. Chyba czas zacząć o siebie bardziej dbać...
Rozenka krem pod oczy należy stosować koniecznie , skóra wokół oczu jest najcieńsza i najdelikatnieksza i tu najszybciej powstają zmarszczki krem pod oczy powinien być bezzapachowy przede wszystkim, aby nie podrażniać. powodzenia
cle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując