Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - futerko w kozaczkach-co się z nim stało??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-07, 17:50   #1
monitorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15
Exclamation

futerko w kozaczkach-co się z nim stało??


Nadszedł listopad,robi się już naprawdę zimno i mokro więc czas najwyższy na jakieś kozaczki.Niestety moje z zeszłego roku spotkała pewna przykra niespodzianka A mianowicie (sama nie wiem dlaczego) coś stało się z futerkiem,które było na końcu buta.Po wyciągnięciu ich z szafy w której przeczekały ciemne dni zobaczyłam,że w jednym bucie to futerko z jednej storny jest jakby....hmm....ucietę? Wygryzione? Nie wiem jak to nazwać ale jesto go mnie i to wygląda jakby je ktos wyszarpał....aż już skóra z buta prześwituje przez to futerko i to wygląda okropnie! Co z tego,że mogę założyć buty do spodni jak nie mogę do spódnicy ani do jakiś rybaczków Ja nie wiem dlaczego tak sie stało? Przez mole? Ale przecież to się stało tylko z JEDNYM butem i tylko z JEDNEJ strony! Da się to futerko jakoś zastąpić czymś innym? Szewc by coś poradził? Bo wyzbydź całkiem sie go chyba nie da...a kasy na nowe kozaki nie mam No i mam problem...bo to długich spodni w sumie mogą być...ale do spódnicy? Do rybaczek? Masakra Poradźcie coś!!
monitorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując