Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-03-05, 20:33   #4983
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez marianna144 Pokaż wiadomość
za egzaminy to chyba wszedzie tyle samo, wydaje mi sie ze to taka odgorna stawka.
a ile max jezdzicie z instruktorem? w sensie ile najdłuzej jezdziłyscie? i jak to jest u Was z placem manewrowym? ja z placu mojej szkoły mogłam korzystac do woli i az załuje ze sobie nie pisałam ile godzin tam spedziłam
Ja zawsze po 2 h jeżdze.
Górkę akurat ćwiczę w mieście na takiej zamkniętej uliczce. A plac manewrowy gdzie trenuję łuk to jak instruktorowi się zachce. Kilka razy byłam ale nigdy pełne 2 h tylko np troche po miescie mnie wział a trochę tam. Przed egz bede musiała na pewno łuk pocwiczyć jeszcze

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość


No niestety nie warto patrzeć na cenę kurs... Tylko na opinie o danej szkole. Mi np. Prawie do końca jazd gasl samochód choć raz na 2h. Na egzaminie 0. Co do parkowania ja miałam od 3h. Tylko ja np. Miałam tylko prostopadle przodem. Tyłem parkowalam z 2 razy... Szczerze mówiąc teraz mam prawko 3.5 roku i dopiero z 2 miesiące temu nauczyłam się parkować tyłem bo mam większy samochód, a parking maly i tyłem wyjechać to na 10 razy... Powiedz instruktorowi, że chcesz nauczyć się parkować. I nawet 2h, ale masz ciągle parkować i będzie ok.


PS Czytałyscie, że znowu przełożyli te zmiany co miały wejść w czerwcu? Tylko tym razem nie ma terminu na kiedy
No pisałam kilka dni temu tutaj, że podobno odwołane te zmiany znow. Mowili na tvn turbo.

Ja miałam wszystkie 3 rodzaje parkowania ale nie pamietam od ktorej godziny. Na pewno nie na samym poczatku.
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora