Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odbieranie telefonu na randce
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-27, 18:36   #50
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Odbieranie telefonu na randce

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
dlaczego miałabym ci coś wkładać? Może wreszcie przestań dla odmiany tak wszystko rozdmuchiwać?
Jeśli - podkreślam - jeśli nie potrafisz spędzić z gościem na randce np. 40 minut bez konieczności macania telefonu albo tylko w czujności czy cię koleżaneczka nie zagaduje o egzamin to sorry, ale to nie jest żadna epoka tylko uzależnienie od telefonu. No możesz sobie to nazywać inaczej, jak dla mnie gdybyś miała do tego zdrowe podejście to byś umiała sobie poradzić nie mając full time kontroli czy aby ktoś do ciebie nie napisał czy nie zadzwonił.
I nie wiem co cię tak oburza, seks to intymność ale rozmowa na randce to już niekoniecznie?
czemu nadinterpretacje, jeden nie sięgnie po telefon cały wieczór drugi co 10 minut będzie zerkał czy mu dioda nie migła (a nawet jak wolisz może mieć w zasięgu wzroku smart watch. No właśnie: po coś. Klasyczne zegarki to chociaż miały to do siebie że nie miały prawa rozpraszać bo raczej mało ciekawe jest obserwowanie jak się wskazówka przesuwa po tarczy).
Nie powiedziałam że człowiek powinien czy nie powinien wyciszyć/wyłączyć telefon tylko jeśli się z kimś umawiasz, i nie jest to ktoś z kim się dobrze znacie, i jednocześnie z jakiegoś powodu spotykasz się z tą osobą sam na sam, z założenia ją poznajesz, to jest to niegrzeczne tak sobie odbierac telefony albo sprawdzać czy ciotka luśka znalazła marchew do krupniku. I nie jest to żadne sawła wiwr przez duże s tylko nikt nie lubi być olewany.

To jest przerwanie komuś lub sobie wypowiedzi, i o to chodzi - z reguły jak się z kimś spotykasz to rozmawiasz. I sorry ktoś ci coś z ożywieniem np. opowiada, szmery bajery taniec godowy chce cię czymś zaciekawić a ty ''no sorry'' wylewasz mu kubeł zimnej wody albo urywasz w pół zdania bo telefonik zadryndał. I niby to miałoby być grzeczne.

Wielu ma
więcej niż 1 telefon, tak btw.
Czasem musisz odebrać i koniec, są zawody gdzie też musisz odebrać bez wzgledu co robisz. W tym wypadku 2 minuty rozmowy to naprawdę nic.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując