Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-01-20, 11:28   #41
Talullah
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 160
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. VII

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
A czy to już ozm? Xd
Załącznik 7704613

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Zdecydowanie tak. [1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;87519488]hehe, ewidentnie!

ja mam taki (chyba) przykład: dziecko znajomej robi coś "niepożądanego spolecznie" (bralo kazde ciastko z talerza i nadgryzalo i kolejne itd.), jeden rodzic zwraca mu uwagę, że nie wolno, zabiera takie kolejne jeszcze nie nadgryzione i daje poprzednie, dziecko robi minę do płaczu, a mama tegoż się "rzuca" z przepraszaniem dziecka, że tatuś nakrzyczał no i pokrzykuje na tatusia, że jak on mógł! oraz daje dziecku nowe ciastko.
inna scenka: dziecko znajomej biega po ogrodzie i wybiega czasem po podjeździe w strone ulicy (taki bez bramy teren), ja zwracam uwagę mojej córce że ma tak nie biegac w tamtą stronę, znojoma mi tłumaczy, że nie powinnam ograniczać rozwoju motorycznego dziecka, bo to najważniejszy wiek itp. itd. , a za chwile pogania męża, że ma za ich dzieckiem biec i tam przy wylocie na ulice warować.[/QUOTE]Dla mnie to ozm.

Tak samo jak sytuacja z restauracji: idzie dziecko, zatrzymuje się pośrodku sali, splunelo na podłogę i poszło dalej. Rodzice nic, ani słowa że nie wolno tak robić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Talullah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując