Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - szpilki w szkole
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-13, 19:44   #124
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: szpilki w szkole

Cytat:
Napisane przez Viann Pokaż wiadomość
Brak szpilek nie spycha od razu do kategorii "szara mysz".

Ani założenie szpilek nie powoduje gwałtownego spadku średniej.

Tu bardziej chodzi o respektowanie zasad panujących w szkole i odrobinę pokory. Można być super inteligentnym i jednocześnie się głupio zachowywać, no da się.

Może to też zależy od poziomu szkoły i tego, na co sobie nauczyciele i dyrekcja pozwalają. U mnie takie laseczki jak by się nie uczyły, nie miałyby czerwonego paska, bo choćby miały średnią 5.5 to obniżone zachowanie zablokowałoby taką możliwość.

Ja i wiele innych dziewczyn dopiero w maturalnej klasie pozwalałyśmy sobie na 3-5 cm obcasiki. Byłyśmy traktowane jak dorosłe, bo zachowywałyśmy się jak dorosłe. Założenie szpilek nie czyni Cię dorosłą, właśnie nie założenie ich - tak.
Musiałyśmy chodzić do podobnych szkół chyba. Zawsze mi się to wydawało normalne, że pewne zachowania w szkole i ubiór nie przystoi, ale jak widać nie dla wszystkich to oczywiste.
Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Chwila, obniżone zachowanie za noszenie szpilek
Jeśli nie respektujesz regulaminu szkoły to co w tym dziwnego
Są szkoły, które nadal nie tolerują makijażu, farbowania włosów, wyzywającego ubioru,w ogóle wyróżniania się strojem czy nawet właśnie wspomnianych szpilek i jeśli się wybiera szkołę jest to przecież wiadome.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując