Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - szpilki w szkole
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-13, 22:22   #127
Blair Audrey
Rozeznanie
 
Avatar Blair Audrey
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 688
Dot.: szpilki w szkole

Cytat:
Napisane przez aniaann2015 Pokaż wiadomość
Trochę pod kątem siebie, trochę tak ogólnie, aby dowiedzieć się jakie jest innych zdanie i doświadczenie z liceum. W gimnazjum nie byłam jakoś nazbyt popularna, teraz mam szansę pokazać się z innej, może atrakcyjniejszej strony, bo nowa klasa, nowi ludzi.
Tak tylko się zastanawiam jaki typ dziewczyny miałby łatwiej czy tam fajniej w szkole Jestem praktycznie pewna że ten drugi, ale chciałam jednak zapytać
Najłatwiej te, które są sobą. Nie staraj się wpasować na siłę w ramy określonego typu licealistki. Polecam za to bycie otwartym w LO, wesołym, aktywnym- o ile nie masz problemów z nieśmiałością. Takie osoby są zawsze pozytywnie odbierane, niezależnie od tego czy są popularne, czy nie.




Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
nie

Przykre jest natomiast ocenianie innej osoby po ubiorze i to nie dziwacznym czy bardzo odstającym od powszechnie uznanej normy ale... po butach uznanych za normalne i noszone przez setki kobiet w bankach, szkołach, parkach czy urzędach o korpo nie wspominając.
O to to.




Cytat:
Napisane przez aniaann2015 Pokaż wiadomość
Trochę nie trafione to porównanie moim zdaniem, czyli będąc w wieku licealnym będę mogła głosować na wyborach, zrobić prawo jazdy czy nawet założyć firmę, ale w szpilkach wyglądam jak pięciolatka ubrudzona szminką mamy?

Do tych dziewczyny co pisały, że nosiły szpilki w liceum, jak często je zakładałyście i jakiego typu były, coś w stylu co wrzuciła wyżej lazyreader? Czy może niższy obcas albo słupek?
Nie wiem, czy interesuje Cię akurat moja odpowiedź, bo stricte szpilek nie nosiłam, za to botki na stabilnym (dość grubym) słupku o wysokości 8-9 cm. Jak dla mnie to lepsze obuwie- bardziej stabilne, "bezpieczniejsze", nauczycielki nie przyczepią się tak jak do szpil, a równie dobrze wysmuklą nogi i dodadzą centymetrów
Blair Audrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując