Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hybrydy Silcare Color IT
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-06, 06:16   #83
Naya_7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1
Dot.: Hybrydy Silcare Color IT

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez aga9126 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Pomocy! wczoraj robiłam pierwsze hybrydy w życiu i coś poszło nie tak! Lakier się nie utwardził do końca mam właśnie hybrydy silcare color it oraz baze/top 2w1 tez silcare. Nie wiem co zrobilam zle. Przemylam paznokcie clinerem pozniej baza/top lampa uv 36 w na 2 minuty (juz sama baza po tym byla 'klejaca', wiec probowalam utwardzac dluzej-nadsl sie kleilo trochę) później dwie warstwy lakieru kolorowego (po każdej 2 minuty w lampie), na to znow top/baza i do lampy. Na koniec trzymalam chyba z 10 minut bo ciagle byly klejace. Po tym czasie stwierdzialam ze chyba juz i tak nie stwardnieja wiec odpuscilam, przemylam znow clinerem. No i nic to nie dalo. Mam nie wyschniete do konca hybrydy. Co zdobilam zle? Czy to przez ta baze? Prosze o pomoc!

Mam dokładnie taki sam problem kupiłam bazę 2w1 i lakiery z silcare. Juz sama baza nie chciała sie utwardzić mimo tego, ze robilam wszystko tak jak powinnam (zmatowienie i odtluszczenie płytki). Na początku nie wiedziałam o co chodzi, zaczęłam nawet myślec ze jest to moze problem lampy, bo jest nowa. Jednak lakier który mi zjechał do rogów, pod którym nie było bazy utwardził sie prawidłowo. Wiec to chyba wina tej bazy. Czy któraś z Was miała jeszcze taki problem? Jaka bazę polecacie pod te lakiery hybrydowe?

Edytowane przez Naya_7
Czas edycji: 2016-10-06 o 06:20
Naya_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując