Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co robicie na obiad? - część XIX.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-29, 18:44   #3012
Pelagia_W
Wtajemniczenie
 
Avatar Pelagia_W
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 630
Dot.: Co robicie na obiad? - część XIX.

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
;
Chyba miałam, ale głowy nie dam. Z tygodnia włoskiego w Biedronce świetna jest mielona kawa. Kiedyś przypadkiem kupiłam teściowej i bardzo chwaliła (a pije tylko i wyłącznie niskodrażniącą Astrę) i od tego czasu wypatrujemy jej co włoską akcję.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
U mnie dzisiaj był grill, ale nie zdążyłam zrobić zdjęcia były żeberka po koreańsku, kiełbaski, sakiewki z mięsem i warzywami, karkówka
Zdążyłam tylko uwiecznić chleby (pszenne razowe na zakwasie żytnim), chlebek ziołowy odrywany i ciasto czekoladowe z kremem śmietanowym i oczywiście z truskawkami
Ale pysznie

Cytat:
Napisane przez Knife_Girl Pokaż wiadomość
A wczoraj u rodziców zjedliśmy taki oto obiadek: łopatka wieprzowa opieczona a potem długo duszona w warzywach (marchewka, cebula, kalafior). Sos powstały z mięsa i warzyw był zblendowany i podany osobno. Do mięsa były młode ziemniaki z koperkiem i surówka z kapusty pekińskiej. Pycha
Dobrze, że przeczytałam Twój post przed obiadem - odgapiłam blendowanie sosu i nie musiałam zagęszczać mąką dzięki

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
U mnie dziś wiejska biała kiełbasa gotowana, ziemniaki, młoda kapusta duszona, i ogórek małosolny
Pycha, zjadłabym

Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
Nie ma u mnie już truskawek w mieście szok
O rany, nie strasz, ja chcę jeszcze dżem w tym roku zrobić

Cytat:
Napisane przez damdalena Pokaż wiadomość
Wczoraj byli u nas znajomi i po raz pierwszy w tym roku wyciągnęliśmy grilla.
Większość jedzenia przygotowywał mąż:
- karkówka w marynacie balsamico
- kiełbaski natarte rozmarynem
- miały być szaszłyki warzywne, ale w rezultacie cukinia, papryka i pieczarki wylądowały na ruszcie solo nim zostały nabite na patyczek
- sałatka z sałaty, musztardowca i ogórka w sosie musztardowo-miodowym
- pomidory w całości, bo nie zdążyłam z nimi nic sensownego zrobić
- bagietki domowej roboty
- hitem okazały się lody kajmakowe solone kręcone na oczach dzieci
- owoce do samodzielnego zerwania w ogrodzie
Super! Idealne menu grillowe

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
Pelagia, jak mama? Dużo siły
Dziękuję. Jest źle i nie ma żadnej nadziei na poprawę. To już tylko kwestia czasu.

Dziś bitki ze schabu, młode ziemniaki i mizeria - dla mnie, TŻ miał kiszone ogórki. Zmusił mnie też do zrobienia zdjęcia obiadu, powrotu do fitnessu i w ogóle do tych wszystkich rzeczy, które lubię - żebym nie zwariowała do reszty.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20200629_190013.jpg (129,0 KB, 49 załadowań)
Pelagia_W jest offline Zgłoś do moderatora