Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co robicie na obiad? - część XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-09, 07:33   #205
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Co robicie na obiad? - część XVII

Cytat:
Napisane przez LegoJedi Pokaż wiadomość
Tę kapustę to... specjalnie tak drobno pokroiłaś ? Czy jakaś maszyna elektryczna ja tak zmieliła? Tak jakoś nie naturalnie wygląda ale na pewno smakowo boska

---------- Dopisano o 06:54 ---------- Poprzedni post napisano o 06:47 ----------





No faktycznie dobrze się ja jadło, bez wielkich dodatków sam ser mozzarella sos pomidorowy i oregano no i ten cieniutki spodzik. Muszę częściej na weekend ją robić.

Teraz szykuje się na chlebek naan
Wzięło ci na chleby ale po innemu[emoji16]
Nieraz nic nie trzeba mieszać żeby było dobre[emoji6]
Ja wstawiłam zakwas do lodówki zaglądam do niego wczoraj A tam sobie rosnie plesn. Także moja przygoda z chlebami skonczona[emoji16]


Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:32 ----------

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Starłam

Jest jeszcze starta marchewka i pokrojony drobniutko por z cebulką, do tego mięsko mielone z fileta. A na sam koniec koperek

Tylko dałam za mało bulionu, więc wyszła naprawdę gęsta. Wygląda średnio ale nadrabia smakiem


Dwa pytania:
1. Jest już żurawina?
2. Do czego można wykorzystać nać z selera, oprócz dodatku do zup? Bo kupiłam młody, włożyłam z 3 nacie do wywaru i jeszcze sporo zostało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Możesz wrzucać do sosów i potem wyciągać albo pokroić i zamrozić z natka pietruszki

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
__________________



agafisia jest offline Zgłoś do moderatora