Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-27, 18:01   #476
Dreamerka
Rozeznanie
 
Avatar Dreamerka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczęśliwa właścicielka swojego kąta na najwspanialszym wizażowym wątku Nie planuję się wymeldować;)
Wiadomości: 616
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Marzencia!
Dziękuję Ci Kochanie za słowo pocieszenia, ale uwierz mi,że one wyglądały jeszcze jako- tako jak mi je fryzjerka wyprostowała...A jak one mi się tak naturalnie wywijają to...no tragedia, naprawdę jestem sobą załamana no ale właśnie - chcialo się coś zmienić to co? No jajko! Jejciu, jaka jestem zła No masakra!

Asieńka!
1cm- no tak...Tyle, że jak ja mam najkrótsze tak jak mówię- ok.7 cm, a miałam spokojnie z 40cm...To...to...aaaaaaaa a ((((((((((((((( Niech mnie ktoś przytuli ((((((((((((((((((((((( (((((((((((((((

Ale mamy problemy swoją drogą, co?
No, ale to mi spędza sen z powiek, naprawdę Zakupiłam dziś nawet olejek rycynowy, mam w domu masę odżywek, odprawiać będę jakieś modły nad nimi to może coś się ruszy....Podobno cuda się zdarzają))

Malcolm!
Wiesz co? Strasznie smutno widzieć Cię smutnego- masz przytulańca ode mnie, nie wnikam w to, co się stało, ale jestem z Tobą! Wspieram Cię myślami! Mam nadzieję, że będzie dobrze !
__________________
Jeden krok w tył- dwa do przodu!
Dreamerka jest offline Zgłoś do moderatora