Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 1-2-3 LOOKS i wszystko kręci się wokół marki Rimmel
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-15, 17:53   #77
limonka__1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 71
GG do limonka__1985
Dot.: 1-2-3 LOOKS i wszystko kręci się wokół marki Rimmel

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka_ Pokaż wiadomość
Wykonanie eleganckiego makijażu wieczorowego z marką Rimmel w królewskich kolorach:

Buźka:
podkład - mix: Rimmel Lasting Finish 16h nr 201 i Rimmel Stay Matte nr 103 - dzięki temu nie zakryłam ślicznych piegów Mirelli, buzia była długo matowa a makijaż trwały,
puder Rimmel Stay Matte nr 004,
bronzer, aby wymodelować buzię modelki, Rimmel Natural Bronzer nr 022,
jasny pastelowy róż na policzkach i odrobina rozświetlacza.

Usta:
obrysowałam jasną, cielistą konturówką, wypełniłam jasną, cielistą matową szminką i pokryłam błyszczykiem Rimmel Stay Glossy nr 120.

Oczy:
Brwi przyciemniłam brązową kredką i brązowym korektorem do brwi.
Całą ruchomą powiekę pokryłam cieniem Rimmel Corour Rush nr 102, następnie przykleiłam taśmę i wyciągnęłam zewnętrzny kącik oka przy pomocy szmaragdowego zielonego cienia. Kącik wewnętrzny i załamanie powieki przy nim wzmocniłam czarnym matowym cieniem. Łuk brwiowy rozświetliłam cielistym matowym cieniem. Wszystko dokładnie roztarłam i połączyłam ze sobą. Dolną powiekę pokryłam od wewnętrznego kącika do połowy oka złotym cieniem
Rimmel Corour Rush nr 102 a drugą połowę cieniem szmaragdowym. Następnie narysowałam kreskę czarną kredką do połowy oka a linię wodną wypełniłam białą kredką Rimmel Soft Kohl nr 071. Nad górną linią rzęs namalowałam cienką kreskę eyelinerem z brokatem. Rzęsy wytuszowałam dwukrotnie maskarą Rimmel 1-2-3 LOOKS najpierw na poziomie 1 by dokładnie je rozczesać a następnie na poziomie 3.


Efekt możecie zobaczyć na zdjęciach i jak Wam się podoba? Piszcie w komentarzach i oceniajcie gwiazdeczkami! Buziaki, ciao!


Zielono-złoto bardzo mi się podoba Dużo tu można poczytać ciekawostek u Ciebie Pozdrawiam
limonka__1985 jest offline Zgłoś do moderatora