Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Poród naturalny,a cesarskie cięcie - doświadczenia z Polski
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-05, 22:37   #12
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Poród naturalny,a cesarskie cięcie - doświadczenia z Polski

[1=a55edcd592b5250bfc801a5 34a15031ff4f0e57e_5ee55a8 e308ca;31387694]buziaczekk ja Ci bardzo polecam 6 weidera, mi pomogła. W ciązy przytyłam 19 kg, zrzuciłam szybciutko, ale skóra została taka luźniejsza trochę i za każdym razem jak trochę zjadłam to robił mi się taki bebech ogromny ;p jakby mnie ktoś napompował. Ja ćwiczyłam 2 tygodnie tak jak tam jest w tej rozpisce w 6 weidera, ale to jest bardzo ciężkie i potem sobie zmodyfikowałam i teraz robię ćwiczenia te co w 6 tylko tyle co mogę, odpocznę chwilkę i robię dalej. Rezultaty widzę świetne brzuszek płaski. Dodatkowo zrezygnowałam z białego pieczywa i cukru więc to potęguje efekt Efekty ćwiczeń widziałam już po 1 tygodniu, brzuch napięty i robiły się takie kreseczki po bokach, widać było mięśnie. Warto, naprawdę ja od razu lepiej się poczułam jak trochę "poprawiłam" sobie brzuszek [/QUOTE]


Oj mam to samo wystarczy ze sniadanie zjem i zoladek mi tak strasznie wypycha jakbym konia z kopytami zjadla! a obiad i kolacja to juz wogole taki wzdety balon. Miesnie wogole nie trzymaja! wygladam jak w ciazy musze sie zmobilizowac i za to zabrac. A zamiast bialego pieczywa to co jesz ? bo ja jednak i sniadanie i kolacja jem z pieczywa bialego.

I ile razy dziennie cwiczylas i w jakich godzinach najlepiej ?

Ja w pierwszej ciazy przytylam 9 kg - zostalo 3
W drugiej ciazy przytylam 11-12 kg - zostalo 3
Potem jakos wrocilo ok 2 i wsumie mam 8 kg w prezencie po ciazach ale juz nie to mnie przeraza a ten brzuch paskudny! bo ciagle ywgladam jak w ciazy! straszny stan mam brzucha po drugiej ciazy. Po pierwszej byl duzo lepszy. Ehhh

Edytowane przez buziaczekk
Czas edycji: 2012-01-05 o 22:39
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując