Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-08-31, 20:31   #1373
elektro_lit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 454
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Powracam Co jakiś czas powracam do ak i kibbe. Po ostatniej aktywności na forum stwierdziłam, że będę się zdawać na instynkt i to w czym się dobrze czuję. Ale że ostatnio myślę nad jakimiś zakupami, przeglądam stare zdjęcia i stwierdzam, że jednak potrzebuję porad Generalnie to ostatnimi czasy idę w stronę minimalizmu, ale może zaczerpnęłabym jakąś odrobinę z kibbe czy ak. Więc proszę was drogie dziewczyny o opinie Jaki typ i jaka "pora roku". W sumie już kiedyś mi pisałyście, że zapewne jakaś wiosna, ale nie do końca mi ta wiosna pasuje. Nie widzę się w nasyconych kolorach ani wzorkach.

Wrzuciłam do tego prywatnego albumu kilka zdjęć. Dwa pierwsze są bardzo stare i wahałam się czy je wrzucać, ale niech będzie. Jako takie ukazujące sylwetkę- nie znalazłam lepszego, bluzka jest luźna i nie do końca widać, ale mam widoczne wcięcie w talii. Na zdjęciach z gór najlepiej widać moją cerę- czyli kobieta duch Są też dwa porównawcze z różnymi szminkami- różową i mocną czerwienią.
Jeśli chodzi o zdjęcia w czarnej bluzce- to właśnie proszę o opinie co ta czerń dla mnie robi. Bo sama nie wiem. Osobiście uważam, że lepiej mi w czystej czerni niż spranej, ale może powinnam jej i tak unikać?
A zdjęcie nad wodą moim zdaniem ukazuje tego lekkiego chochlika jakiego mam w urodzie. Ktoś jeszcze go widzi?
Kiedy tak skupiłam się na ogólnym wrażeniu typów, a nie szczegółach to chyba poszłabym w stronę theatrical romantic z domieszką ingenue. Przy czym obecnie mój styl jest chyba najbardziej w stronę klasycznych zestawów i czasem lubię założyć coś dziewczęcego. I to bym chyba chciała podrasować
elektro_lit jest offline Zgłoś do moderatora