Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-14, 07:02   #21
poetyka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 174
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

cześć wszystkim, ja jestem na wyjeździe i niestety nie bardzo mogę pisać, to dopiero piąty dzień brania leków i nie spodziewam się spektakularnych efektów ale jeśli chodzi o samopoczucie to jest dużo lepiej, niestety ja byłam już na tym etapie, że nie bardzo czułam od siebie ten zapach, więc muszę polegać tylko na reakcji otoczenia, a, że jestem właśnie na wakacjach to nie bardzo mam styczność z ludźmi i nie przesiaduję godzinami w zamkniętych pomieszczeniach, wprawdzie w czwartek jechałam trzy godziny pociągiem i pomimo, że nie było klimy jakoś nie było nagłego otwierania okien czy chowania nosa w kołnierz (a zawsze było) ale jechałam z bardzo sympatycznymi paniami, więc może po prostu nie chciały być niemiłe, jak sprawdzam też pot z pach czy pachwin to jest go dużo mniej i jest mniej nieznośny, więc u mnie to raczej dobra droga
co do zębów czy zatok to ja nie miałam dotychczas z nimi problemów, jedynie jeden ząb przeleczony kanałowo a zapach z ust przykry, tylko o poranku, czyli podejrzewam, że od żołądka, bo jak coś zjem to znika
muszę jeszcze dodać, że na tych lekach z dnia na dzień czuję się lepiej, głód na słodycze i zachcianki "must have" opanowane, więcej energii, co do zapachu to będę przeprowadzać eksperymenty i napiszę tutaj o ich efektach w miarę możliwości
poetyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując