Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-26, 14:32   #3244
bartus513
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 58
Unhappy Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Witam.

Czytam niektore komentarze i jest mi naprawde przykro że musimy tak cierpiec prawie każdego dnia. Obecnie mam 22 lata a cały koszmar zaczął sie na początku 3 klasy technikum chyba nie muszę opisywać jak mnie tam traktowano mimo że przez pierwsze 2 klasy technikum byłem naprawdę lubiany. Wszystko zaczęło się od bardzo silnego stresu związanego z nauką matematyki na dodatek jadłem ogromne ilości słodyczy, węglowodanów + piwo potem już było tylko gorzej... (depresja i nie znośna samotność aż do teraz). Mam parę pytań do was?
1.Jak zrobić badania na tmau i ile mniej wiecej to kosztuje?
2.Zastanawiam się czy jest ktoś w wieku 17-24 bo mam wrażenie że wiekszość osób jest po 30+.
Najgorsza jest samotność boje się że zostanę sam i umrę sam. Są takie dni kiedy idę chodnikiem i trzymam kciuki żeby mnie coś uderzyło z nad przeciwka. Mam dopiero 22 lata a jestem zmęczony tym życiem zwłaszcza kiedy widzę moich rówiesników którzy są w szczesliwych związkach poprostu korzystają z życia i to nie jest zazdrość poprostu czuje ból że nie mogę być szczęśliwym tak jak oni. Pozdro Bartek.
bartus513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując