Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-14, 07:17   #3202
kasia112255
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 57
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

moje doświadczenia i sposoby leczenia, dzięki którym wyzdrowiałam:

przede wszystkim trzeba Was podzielić na dwie grupy:
1) osoby, które czyją swój zapach ( pojawiający się samoczynnie, czasami przez dłuższy czas, czasami go nie ma - zapach stęchlizny, zgnilizny, kupy, jakby oparów gazowych itp.)
2)osoby, które nie czują swojego zapachu - ale mają coś na kształt uderzeń ciepła, czują jakby parowanie z ciała i głowy, mają specyficzne odczucia skóry rąk, stóp, pleców, pośladków itp.

ja należałam do - 1.

ale co do _2 grupy to wydaje m i się, że też mogę pomóc,

2) CHORA LIMFA - tak w skrócie można to opisać. Wam śmierdzi ciało. kąpiele codziennie albo w soli (szklanka na wannę) i po 30 minutach kąpieli nacierać się szorstką gąbką i nie spłukiwać solanki tylko takie mokre ciało natrzeć olejkiem pichtowym - 4 krople na dłoń i nacierać rękę, 4 krople na dłoń i nacierać nogę i td. całe ciało, rano prysznic. inna kąpiel to po około szklance chlorku magnezu + około szklanka sody oczyszczonej - po kąpieli spłukać ciało - wreszcie się zrelasujecie trochę. KĄPIELE WYPROWADZAJĄ TOKSYNY Z ORGANIZMU.

chlorella w powiązaniu z sokiem z zielonego jęczmienia - ja stosuję z firmy xxx, ale możecie kupić inny - tylko żeby był wysokiej jakości. ja spozywam 3 x dziennie po 15 chlorelli oraz 3 x dziennie po łyżeczce suszonego jęczmienia na pół szklanki wody. WIĄŻE I WYPROWADZA METALE CIĘŻKIE I TOKSYNY Z ORGANIZMU.
jęczmień ma też enzymy trawienne - będziecie lepiej trawić wszystkie pokarmy. synergia chlorelli i jęczmienia w dużych ilościach - regeneruje organy wewnętrzne ( i wątroba i jelita!!! i inne) w 100% . i to co bardzo ważne - bardzo ale to bardzo poprawia jasnośc myślenia i koncentrację.

trzeba pić w trakcie tej kuracji dużo dużo wody.

bakterie probiotyczne - ja kupuję xxx. 2 tygodnie brać wieczorem i 2 tygodnie przerwy i powtórka. dobrze jest to robić bo dobre bakterie w jelitach to szybszy powrót do zdrowia.


taka kuracja powinna trwać kilka miesięcy. dobrze jest stosować dietę lekkostrawną i np. bezmięsną na początku, żeby organizm mógł się szybciej oczyścić. pić dużo soków z warzyw. sokiem z marchewki - można by się było wręcz zalewać. sok z marchwi ma dużo wit A a ona leczy. już po miesiącu widać poprawę zdrowia. chlorella i jęczmień bardzo odwaszają i przywracają świeży oddech. tylko pamiętajcie - muszą być na prawdę z nawyższej półki. (niestety drogie). ja na chlorelle i jęczmień na miesiąc wydaję 270 zl. i tak mam zamiar robić do końca roku.


1) zła flora jelitowa, BAKTERIE GNILNE W CAŁYCH JELITACH. Wy wydalacie samoczynnie, bezwiednie śmierdzące gazy. zaciskanie pośladków nic nie da.


do leczenia to samo podałam wyżej - włącznie z kąpielami, bakterie probiotyczne koniecznie, enzymy trawienne - ja kupuję xxx - podobno najlepsze na rynku. oraz TOPINAMBUR SUSZONY - po łyżeczce przed posiłkiem - ma zmieniać gazy smierdzące w gazy bezwonne.


jeśli kogoś nie stać na wszystko to kupcie przynajmniej chlorellę i jęczmień - i tym się leczcie. mnie się wydaje że forma xxx ma na prawdę bardzo wysokiej jakości te suplementy. nawet burczenie w jelicie mi przeszło. teraz sam się dziwię, że to moje wyzdrowienie było takie proste. tylko poszukiwania długo trwały. osoby które są na forum od dawna znaja mnie. ja już szczegółową listę produktów do wyzdrowienia podałam chyba gdzieś na 50-60 stronie. a teraz jest ich ponad 100

---------- Dopisano o 07:01 ---------- Poprzedni post napisano o 06:59 ----------

pozdrawiam

---------- Dopisano o 07:17 ---------- Poprzedni post napisano o 07:01 ----------

SUMUJĄC:

kąp się codziennie i jedz tej chlorelli i jęczmienia w dużych ilościach - im więcej tym lepiej. (na ile tylko będzie Cię stać). wyprowadzisz toksyny i metale ciężkie z organizmu, wyleczysz organy - będziesz zdrowy.

ja mam 54 lata. na prawdę pisze do Was poważnie o swoich doświadczeniach i każdemu życzę powrotu do zdrowia. każdemu odpiszę ewa.bedna@interia.pl

Ewa 30 , Drumla - bardzo Was proszę napiszcie do mnie.

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-08-21 o 23:58
kasia112255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując