Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-17, 15:22   #3216
karaf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 13
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Raczej masz racje Ola po mojemu ....to ta sama osoba albo dwie osoby powiazane ze soba.
Czesto na roznych forach tyczacych sie inny dolegliwosci pojawiaja sie tego typu osoby oferujace cudowny sposob na uleczenie...niestety tani nie jest.
Zauwazylem ze dzialaja w sposob jak powyzej...opisuja co im pomoglo...nastepnie niby inna osoba potwierdza ze dziala...i jeszcze trzy kolejne.
Za tydzien ktos nie powiazany a dotkniety dolegliwoscia pisze ze niestety u niego bez zmian tyle ze wydal sporo kasy.
Reszta ktora tez to kupila potwierdza ze nie dziala.
Czesto lista specyfikow ktore niby maja pomagac jest dosc dluga i prawie wszystkie sa po kilka zeta wiec niby nic...ale gdzies pomiedzy jest upchniety jeden pseudo lek sporo drozszy na ktorym oni zarabiaja.
U mnie bez zmian...zaczalem nowa prace...po dwoch tygodniach jestem znany w kilkusetosobowym zakladzie pracy jako ten ktory przynosi wstyd polakom...praca w Niemczech ale naszych przewaga.
Wczoraj podpuszczona przez innych babka zasugerowala mi zebym nosil pampersy
W sumie moze dam rade dotrwac az sami mnie wywala i zalapie sie na ich socjal....zobaczymy.....p sycha mi siada na maxa.
karaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując