Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Randki przez Internet cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-22, 06:12   #1208
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Edziu, a co Ty jesteś taki niewyżyty?
Nie ma obowiązku uprawiania seksu, bo 2 randka.
Nie ma nic do rzeczy jaki jestem, Mijanuś, bom się nie udzielam już w takich miejscach od wielu miesięcy.
Acz mam wieloletnie doswiadczenie a kobiety z którymi się spotykałem chętnie się dzieliły swoimi spostrzezeniami.

I naprawdę, jeśli facet jest odrobine ogarnięty, zadbany i szuka związku, to przecież taki będzie mieć z normalnie poznana dziewczyna. Czemu miałby taki szukać wśród kompletnie mu i jemu znajomych nieznanej dziewczyny i tracić czas na wertowanie profili umawiania się na setki nieudanych randek (tak, tak, kobiety tez ściemniają na profilach lub bywają nudziarami, dziwadłami albo delikatnie mówiąc - zaniedbane)?
Tak, na tinderze b. łatwo o seks i faceci z tego korzystają, bo po prostu z np. taką koleżanka z pracy dużo trudniej. A nawet jeśli nie, to nie jest się takim anonimowym i ciężko zniknąć w razie czego.
Zreszta duża cześć kobiet wie, za na tinderze prawie wyłącznie są faceci z jednego powodu, wiec i takich kobiet jest całkiem sporo. Sporo, czyli w większości po prostu niewykluczujacych takich relacji. Nawet jeśli na początku piszą co innego - wiadomo, opinia jest ważna i oszukiwanie się, ze nie jest się taka jak inne.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora