Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny Młode 2020 cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-03, 13:57   #1558
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Świetne ja jeszcze nie myślałam nad biżuteria do mojej sukni. Może się ładnie uśmiechnę do tz, a może kupię coś na Ali. Pole do popisu przy tej sukni mam serio duże

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Dziękuję [emoji4][emoji4][emoji4]
Cytat:
Napisane przez Werxx3 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj przespałam może 3 godziny z nerwów.Wczoraj wieczorem mój TZ rozmawiał ze swoją matką i siostrą przez telefon (mieszkają razem). U nas stanęło na ślubie cywilnym, nasza wiara nie jest jakaś mocna itd, poza tym nie zamierzam być hipokrytką. No i zaczęło się, że pomieszało nam się w głowach, że to ja go do tego namówiłam,no ogólnie zaczęła strasznie na nas najeżdżać. Niedawno mieliśmy przypadek u siostry jego matki, która jest mega religijna, że jej syn wpadł ze swoją dziewczyną, jednocześnie mówiąc, że on w Boga nie wierzy i wzięli ślub kościelny jednostronny w przeciągu 2 msc i to wg niej jest normalne. Poza tym mój TZ zawsze był krytykowany, natomiast jego siostra która (sic!) wzięła ślub cywilny w Anglii, a po pół roku zdradziła swojego męża, jest druga po matce by dawać nam rady. Kiedy okazało się, że zdradziła tego chłopaka, matka TZ rozkazała TZ i jego ojcu żeby jej siostra się o tym nigdy nie dowiedziała Chore to wszystko no i wczoraj naskoczyłam na TZ, że mam już tego dość, że one się tak wtrącają. No i on się wkurzył, wkrzyczał, że powinnam go wspierać itd, ale ja już sama tego nie wytrzymuję...
Myślę, że musisz przeprosisz TZ i po prostu starajcie się być razem. Macie w końcu spędzić życie we dwoje (:
Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co myślicie o pójściu do ślubu w czarnych butach? Miałam iść w płaskich, ale obcasy mi bardzo poprawiają sylwetkę. Mam jedne buty na obcasie, kotyle. Nie są jakieś ultramegasuper wygodne, ale no mogę się przemęczyć. Dodam, że ogólnie ślub mamy biało czarny. Nie chcę kupować nowych, bo wiem, że na 100% nie będę w nich chodzić...

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Hmm. Mnie to połączenie chyba nie do końca leży.. ale ja nigdy nie lubiłam połączenia bieli i czerni
Cytat:
Napisane przez olalaczynska Pokaż wiadomość
My bierzemy normalnie film.
U nas się ogląda takie rzeczy i wspomina na rodzinnych zlotach.
Poza tym ja pamiętam jak byłam dzieckiem i rodzice mi pokazywali film ze swojego ślubu [emoji7]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My też. I to wlansie zależy jakie masz do tego podejście. Ja nawet dobrałam kamerzystę na drugi dzień. U mnie ogląda się te filmy że znajomymi, z rodziną. Super wspomnienia. Nie wyobrażam sobie nie mieć. ale niektórzy nie chcą. Zastanów się jakie masz podejście. (: 1500 zł za film to w sumie nie jest dużo... My płacimy 3100 za film i 2700 za kamerzystę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora