Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny Młode 2020 cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-02-11, 17:52   #1844
pandemonium4
Zadomowienie
 
Avatar pandemonium4
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 184
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

My z TŻ oboje nie przepadamy za załatwianiem i dzwonieniem, więc jakoś musimy się tym dzielić, nieraz handlujemy "Ty zrobisz to, to ja zrobię tamto", za to TŻ jest typem bardziej planującym, a ja bardziej idę na spontan. Wycieczki wybieramy razem, ale trasy zawsze planuje on. Za to auta sam nie odstawiłby do mechanika dopóki nie rozkraczyłoby się na środku drogi, zawsze ja muszę go przycisnąć.

Załatwianie takich rzeczy jak umawianie się chętnie zwaliłby na mnie, ale ja się nie daje Nieraz mu przypominam co ma do zrobienia, ale w końcu załatwi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
No właśnie mój nawet na konkretne zadanie nie pójdzie, bo jest "zaraz, później, nie mam teraz czasu, mamy czas żeby to załatwić, później się tym zajmę, teraz mi się nie chce". Np - mówię mu znajdź DJ. Jeden dzień nic. Drugi nic. Trzeci - pytam, rozglądałeś się za DJ? Nie, później się tym zajmę. No to czekam, mówię stary, miałeś DJ poszukac. Na co słysze, że przecież siedzę w domu, to co za problem, żebym poszukała. No to ok, szukam, znalazłam 3. Mówię ej, znalazłem 3, zdecyduj który. Wybierz, ja będę zadowolony z tego co wybierzesz. No to dzwonie do tych wybranych, mówię, że ok, porozmawiam z narzeczonym i dam znać we wtorek. Mówię tz, że wybrałam, czy może zadzwonić do DJ i potwierdzic. No to najpierw mi powiedział, że spoko, zadzwoni jak będzie jechać do pracy, a potem, że w sumie to ja wszystko załatwiałam, to ja powinnam zadzwonić.
No okropnie jestem wściekła. Bo to nie jest tak, że on pracuje 12 h i nie może wykonać jednego telefonu.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Ja bym powiedziała, że nie, ja już znalazłam i wybrałam, więc niech on zadzwoni i bym mu przypominała o tym do skutku, poprosiła aż w końcu kazała zadzwonić przy mnie.

Ja bym z nim o tym pogadała, że widzisz taki problem, że załatwianie wszystkiego zwala na Ciebie i Tobie nie odpowiada żeby wszystko było na Twojej głowie i chcesz żebyście się dzielili.
Chyba że wolisz jednak brać sprawy w swoje ręce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez pandemonium4
Czas edycji: 2020-02-11 o 17:57
pandemonium4 jest offline Zgłoś do moderatora