Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny Młode 2020 cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-05-31, 15:54   #4052
03a25f57c1c12b64185d06c737e7e94991ae1a10_6577a308dca3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 786
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez vilka1 Pokaż wiadomość
Nasze też klasyczne: półokrągłe, zółte złoto, bez zdobień. Też od razu wiedzielismy jakie Moja ma 4 mm, Narzeczonego 4,5 mm.
My też taka klasyka, tylko ja 3 mm, a Narzeczony 4. Jakoś ładnie nam w tych cieńszych. Podoba mi się też, że 3-milimetrowa jest taka ładnie wyokrąglona.



Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
A i nam się w momencie rozwiązała sprawa z samochodem. Zaczęłam grzebać wśród znajomych i jedni sami nam się zaproponowali.
U nas w okolicy chcieli 700 zł.. Widzę, że może to nei jest tak dużo na tle tego co piszecie, ale dla mnie to i tak kosmos. Za kawałek przejażdżki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajna opcja, i co to będzie za auto? My płacimy 1000 za odnowioną Warszawę, z tym że u nas to nie będzie jedynie taki kawałek przejażdżki - na salę będziemy jechać ok. 40-60 minut. No i zależało nam właśnie na staroci.

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
Ciotka od razu jak zaproszenie dostała o które się upominają powiedziała że jej nie będzie... Nawet nie zapytalam dlaczego, nie to nie ja nie będę się prosić o bycie że mną w tym ważnym dniu, komu zależy ten będzie i lepsza zabawa z time ktorzy naprawde chca niz jake city Police salon wyjdzie po torcie I nara

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam takie samo podejście, jak komuś zależy, to będzie, nie będę się już płaszczyć. Od wielu osób słyszałam, że organizacja wesela weryfikuje różne znajomości.

Cytat:
Napisane przez vilka1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z was miała zaproszenie lub może próbkę z firmy Royal Dekor- jakiegoś wzoru ze zdjeciem? Nasze zdjęcia z sesji narzeczeńskiej (dostaliśmy kilka dzień po sesji) są tak piękne i klimatyczne, ze myślę o wykorzystaniu ich do zaproszeń. Mieliśmy wybrany inny wzór z Royal dekor i mamy próbkę- z tego pierwszego linku, jest piękna, ale myślimy o tych ze zdjęciem,z tym, ze Narzeczony boi się, że jakość zdjęcia będzie średnia. Które byście wybrały?

https://royaldekor.pl/zaproszenia-sl...one-serce.html
czy
https://royaldekor.pl/zaproszenia-sl...a-biala_matowa
Moim zdaniem jeśli macie ładne zdjęcia, to drugie będzie się pięknie wyróżniać spośród innych zaproszeń.

Cytat:
Napisane przez kalinka_91 Pokaż wiadomość
Dawno mnie nie było ale melduję się już jako mężatka
Jak super coś takiego przeczytać od razu wraca ochota do organizacji i wiara, że będzie dobrze. Jak jest miłość i przychylni ludzie, to jest pięknie

Cytat:
Napisane przez margaritaa Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj w końcu poszłam zamówić do salonu buty. Robiłam według swojego projektu. Wybrałam kolor, rozmiar i teraz tylko pozostaje mi czekac 3 tygodnie na odbiór Wcześniej, kiedy nie siedziałam w tym temacie nawet nie wiedziałam, że tak można:P
Ale fajna opcja. Pokażesz potem efekt końcowy?

Cytat:
Napisane przez gothka152 Pokaż wiadomość
Ja nie mam jeszcze nawet materiału na sukienkę a co dopiero mówić o jakiś przymiarkach...

Ale zupełnie nie czuję żadnego stresu; nie martwię się, czy o czymś nie zapomnimy, czy ze wszystkim zdążymy Cieszy mnie, że będę żoną; że ja i tż zostaniemy małżeństwem Reszta to tylko otoczka.

Miałam trochę problemów zdrowotnych (w sumie nadal mam), więc tym bardziej cieszę się, że dotrwałam do ślubu i czuję się dobrze
Ja mam podobnie. Całą kwarantannę myślałam sobie: jak wspaniale, że mam obok siebie takiego super człowieka i chcemy wziąć ślub. Jak będą jeszcze po tym ślubie jakieś tańce, to będę szczęśliwa.

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiem że na swoim ślubie będę płakać jak bóbr. Co zrobić żeby w kościele się nie rozkleić? Jakieś rady dla wrażliwców?
A co w tym złego? Ja tam zamierzam się wzruszać do woli, to jest Wasz moment i warto go przeżyć w 100%

Cytat:
Napisane przez Efkakam Pokaż wiadomość
Cześć, mamy termin ślubu na 18 lipca i przyszłam poczytać, jak wyglądają przygotowania u innych
U mnie przez tego koronawirusa jest płacz, dramat i nerwy. Termin 2 razy zmieniany (18 lipca, potem 29 września, a teraz powrót do starej daty). Mieliśmy mieć wesele na 80 osób w hotelu i ślub w urzędzie w mieście 35 km od naszej gminy. Odwołaliśmy salę, dj-a i fotografa, bo jak robić wesele w trakcie pandemii.
Teraz zmniejszyliśmy liczbę gości do minimum (niecałe 40 osób) i jesteśmy w trakcie przenoszenia dokumentów do urzędu w naszej gminie i zamawiania restauracji w okolicy. Z fotografem na szczęście się dogadaliśmy, że jednak przyjedzie. Za salę w hotelu oddadzą nam połowę zaliczki, a zaliczka za dj-a przepadła.
Jestem mega zestresowana i marzę o tym, żeby był już 19 lipca i mogę spokojnie, jako mężatka, siedzieć z grupką przyjaciół w domku nad jeziorem...
Ojej, mamy taki sam termin i szczerze mówiąc nic nie zmienialiśmy ani jakoś bardzo się nie przejmujemy. Zaprosimy po prostu ok. 30-40% osób mniej niż miało być pierwotnie. Myślę, że jak się zachowa zdrowy rozsądek, to wszystko będzie dobrze, głowa do góry!
03a25f57c1c12b64185d06c737e7e94991ae1a10_6577a308dca3f jest offline Zgłoś do moderatora