Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;) cz.VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-26, 16:53   #7
avire
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 3
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Hej wszystkim wiem, że pewnie męczące są pytania odnośnie zażywania tabletek, kiedy pierwsza tabletka, co zrobić gdy zapomniałam, itp. i o ile sama czasem pomagałam dziewczynom to teraz sama nie wiem co powinnam zrobić. Od pół roku brałam daylette jednak musiałam przy ostatniej wizycie zmienić mojego lekarza. Od nowej lekarki dostałam receptę na ovulastan i kazała mi wziąć pierwszą tabletkę po tym jak wezmę ostatnią tabletkę daylette (wczoraj). Jakie było moje zdziwienie kiedy przed chwilą przestudiowałam dokładnie ulotkę i jest w niej napisane, że w przypadku zmiany z innego leku należy przyjąć pierwszą tabletkę dzień po zażyciu ostatniej tabletki z składnikiem AKTYWNYM. Daylette ma 28 tabsów, jednak na końcu są tabletki nieaktywne. Mój błąd polegał na tym, że zaufałam lekarzowi. Kurcze, w życiu nie pomyślałam żeby sprawdzać lekarza! Myślicie, że jeśli dzisiaj wezmę pierwszą tabletkę to w tym miesiącu będą działały one prawidłowo? Teraz na pewno nie, ale czy po np. po tygodniu to się jakoś unormuje?
avire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując