Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze najgorsze wspomnienia z czasów szkolnych ...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-06, 13:39   #242
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Nasze najgorsze wspomnienia z czasów szkolnych ...

Byłam jedną z tych osób które miały w LO hejta na niemiecki i nie uważam żeby to była moja wina. Przez całą poprzednią edukację niemiecki szedł mi świetnie ale w liceum nauczycielka wzięła sobie za cel udowodnienie nam jakimi jesteśmy imbecylami. No to w pewnym momencie prawie cała grupa stwierdziła że jak chce to ma, i przestaliśmy robić cokolwiek. Dzięki fantastycznej nauczycielce cofnęłam się z poziomu B1/2 na A2 Tak mi skutecznie obrzydziła język że nawet nie robię nic w kierunku odbudowania umiejętności, wolę się skupić na angielskim/hiszpańskim/zacząć nowy język.
Najgorsze wspomnienie:
nie chodziłam na religię a wychowawczyni była bardzo wierząca. Na wycieczce szkolnej była modlitwa przed śniadaniem a ta kobieta nie pozwoliła mi na nią przychodzić. No i spoko, nie wierzę, to nie chodzę na modlitwę, tak? Tyle że to nie o to chodziło bo były też inne dzieci z rodzin innych wyznań i niewierzących, które też na religię nie chodziły a jakoś mogły przyjść i po prostu stać jak inni się modlili ;/ Wynikało to z tego że te inne dzieci nie chodzily na religię od zawsze a ja dopiero w pewnym momencie przestałam chodzić i to była taka jej "kara" dla mnie oO (to było jakoś w 4 klasie SP).
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując