Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Scent Bar LIV
Wątek: Scent Bar LIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-16, 11:51   #4994
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
O! Czyli dobrze zrobiłąm ufając własnej intuicji że ja i białe = tragedia w trzech aktach.
Ale białe drzwi fajny klimat dają Ale wiadomo perspektywa szorowania zniechęca

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
1. no może i tak , się nie znam . Ale kiedyś jakoś chyba trudniej było zrobić zdjęcie składające sie prawie wyłącznie z retuszu tak samo jak kiedyś było więcej lepszych perfum
2.no niezupełnie , kora niedotleniona szybko obumiera a jak obumiera to po prostu zanika , a jak zanika to jej nie ma , zwłaszcza tych części odpowiedzialnych za uczucia wyższe , osobowość itp , bo one padają najszybciej jako najmłodsze i najwrażliwsze na uszkodzenia i najgorzej się regenerujące .
3. dziś tfutfu lepiej
1 Wiadomo że są + i - Jeden duży + mi się podoba że teraz fotografią może bawić się więcej ludzi... Bo dzięki temu ze teraz jest również fotografia cyfrowa jest taniej. Można od razu na podglądzie ocenić efekt, zmodyfikować ustawienia aparatu i zrobić tak jak chcemy Przy analogu to była jedna wielka niewiadoma Bo pierwszy efekt można było zobaczyć na kliszy. I wtedy wachlowało się chemią , czasem naświetlania, papierami itp. No i trza było wyciągnąć wnioski czemu to tak wyszło i modyfikować ustawienia i dobór kliszy na przyszłość. Piszę o obróbce czarno białej. Z kolorowej nie robiłam nic bo mnie nie było na to stać
A co do perfum to fakt Dotarła do mnie Montana Moc jest ,a przez przygotowanie Gryxowe na traumę była pomocna
2 No ok tak jest w tym momencie Nie wiadomo czy nie bedą tego naprawiać za 100 lat .Przykład na studiach na 1 roku na tzw biologicznych i medycznych podstawach rozwoju i wychowania , uczyli nasz lekarze że jedynymi komórkami które nie podlegają regeneracji to komórki nerwowe.A już ok 4-5 roku zmiana , regenerują się w niewielkim stopniu, a w tym roku załatali przerwany rdzeń kręgowy .... Myślę że i korę mózgową będą naprawiać
3 Jak dziś kotha ?

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
najogolniej rzecz biorąc to światło jest najwazniejsze bo bez swaitła nie ma fotografi,co do dalszych rozwazań to:
-zalezy dla kogo (bo dla kazdego co innego moze byc najwazniejsze)
-zalezy dla jakiej fotografi( reportazowej, produktowej,portretu? )


nie wiem do czego mają doprowadzic te rozwazania
1
2 dla Ciebie, chcesz poprawić jakość swoich zdjęć...
3 Miałam nadzieję że do tego co wyżej, ale mogą równie dobrze do niczego

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
Aileenn p/gorączkowe i herbata z lipy


a ja wróciłam od wracza
poszłam po skier do chirurga lub ortopedy z garbatą dłonią
dodatkowo z bezsennością, niepokojem i jadłowstrętem
wyszła tachykardia, jakieś szmery, dali nitroglicerynę pod język, zrobili ekg...
jutro morfo, ob, cukier i tsh....
i dopóki się nie wyjaśni co z sercem, to chirurg musi poczekać...


poza tym podobno schudłam, nawet ex potwierdził, że bardzo

O kurcze trzymam kciukasy....

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Cytat:
Napisane przez tricolor Pokaż wiadomość

Neska gratki! Musiało być super
Był czad a największy jak na scenę do Dżemu dołączyło Cree
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora