Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Scent Bar LIV
Wątek: Scent Bar LIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-16, 12:14   #4995
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Biale drzwi to koszmar. U nas są takie ( stare, jeszcze , z 20 lat mają, ale już z tego tworzywa bo tanie były, nigdy nie ma kasy,żeby wymienić), jedyny plus to wlasnie ta intymność, co Rejcz pisze. Ale domyć toto, to jes koszmar. kilka razy w roku tzreba szorowac porzadnie, a przy klamkach....
U ciotki były biale , drewniane, dwuskrzydlowe, no to je z tej warstwy farby oskrzybali i jest takie poprzecierane, zalakierowane stare drzewo. i to już jest super

A wogle to dostałam dzis dziwną propozycje, ale i tak nie skorzystam
Chociaz moze powinnam

Popitalam sobie do miasta w poludnie. A że moj zlom odmówil wspolpracy, to polazlam na przystanek, stoję sobie jak przysytalo na grzeczną dziewczynę i czekam na autobus. Sama. I sobie podjerzdza auto spore, cerwone ( kolory rozrozniam). Jakaś lalka szybę otworzyła i dzień dobry. No to ja grzecznie to samo. I pyta, czy do K.... jadę. Ja no tak...to my pania podwiezemy bo też jedziemy
Ja ale doobra, szybko się ogarnęłam, zlapalam za klamkę i - no to super
Prowadzil facet starszy od dziewczyny o jakieś 20 lat na oko, ta jakieś szpargały, teczki mapki na kolanach....no i zagaduje gościu ostro.
- a co się tu dzieje w okolicy, co slychac
- ja znowu
- ale co pan chce, rozrywka, polityla, ploty, się wyjąkalam
- a no cokolwiek z okolicy
- a...jest pan zboczeńcem a tap ani to wspolniczka co
Oboje w śmiech
jakies dziennikarze z regionalnej gazety , chyba ledwo przędącej :brzydal
Po 15 km goścu zaproponował mi wspólpracę/pracę( źe niby jak umiem pisać to bym mogła coś dla gazety czasem, z lokalnych ciekawostek, boszzz...nie widział moich postow na Wizażu ) , dal wizytówkę i wogle, stwierdził,że jestem mocno wyszczekana, tak jak lubi :


W. stwierdzil,że to jakiś mierny sposób na podryw, albo coś inne podejrzane i jeszcze gorsze


Ale sprawdziłam, gazeta faktycznie istnieje


Nie żebym miała zamiar coś z nimi, ale...tak jakoś mi to nastrój poprawiło
Chwytaj szansę za nogi
Ja podobnie jak Rachela bym nie wsiadła ...Ze strachu

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Rozumiem.

Ja ze swojego doświadczenia wiem, że melisa i pokrzywa tak mnie wypłukują masakrycznie, że już nie piję. Niby one zdrowe, nie niby, tylko zdrowe. Zwłąszcza pokrzywa, ale mam objawy jak po gwałtownej utracie elektrolotów, telepie mną, pot na dłoniach etc. Wiadomo, że zdrowy człowiek tak chyba nie ma od samej pokrzywy, ale widać u mnie coś nie gra więc unikam.

Z belebzdur, stanęło jednak na koszulce dla teżyka. Bo jak się dowiedziałam, że uchwyt taki jest zły a siaki okropny a owaki się nie nadaje bo nie, to sobie darowałam. Uff.
Tera poluję na Tszerta, małż ma niedobór ubrań. Chyba pojadę do Carry i coś capnę bo z neta nie utrafię rozmiaru.
1 Kolejny raz mam wrażenie że mamy identyczne zaburzenia ... Ja też pokrzywy nie mogę pić bo mnie telepie , ale znowu melisa bardzo dobrze na mnie działa Szczególnie pita na noc A czemu tobie szkodzi? Przecież nie jest moczopędna

2 Mój też uwielbia koszule z Carry Ale tam najlepiej w styczniu bo robią przeceny
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora