Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Scent Bar LIV
Wątek: Scent Bar LIV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-16, 12:23   #4996
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Nasz odkurzacz to Dino
i już mi lepiej że nie jesteśmy dziwadłami, a Tezyk mi zawsze powtarza, że tylko my jesteśmy tacy nienormalni, mam się nikomu nei przyznawać, nikt nie ma takiej szajby Ja mu mówię, że z pewnością jest ans paru
Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Joł joł baru snad ścięcia włosów przez męża

Gryksu Oszukałam Cię herbata Ahmad po 15 z ł jest.
Mąż wprowadził mnie w błąd bo myślał że pytam o inną herbatę .Wybaczysz?
1. Głównie on mnie obcina.

2. Nom właśnie się dziwiłam wczoraj skąd masz po taniości, ale ja nie kupuję tylko dostaję, jednak to jest droga herbata. Ale meeega dobra i meeeeeeega wydajna.


Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość

moi rodzice mają swojego Azora, nie pamiętam jakiej firmy ale dobrze działa

Macham znad urlopu i szukania prezentów w sieciuni
Czyli tez piesek an smyczy

3. Jak coś znajdziesz dla chuopina plis daj znać choc ja szukam tak za 4 dyszki maks, no ale może akurat coś Ci się przewinie?

W Carry się poddałam, ma już stamtąd wszystko co było ładne, skurczybyk jeden. Reszta


Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Ale białe drzwi fajny klimat dają Ale wiadomo perspektywa szorowania zniechęca
To nie mój klimat U kogoś - owszem, ale nie u siebie.
Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość

1 Kolejny raz mam wrażenie że mamy identyczne zaburzenia ... Ja też pokrzywy nie mogę pić bo mnie telepie , ale znowu melisa bardzo dobrze na mnie działa Szczególnie pita na noc A czemu tobie szkodzi? Przecież nie jest moczopędna

2 Mój też uwielbia koszule z Carry Ale tam najlepiej w styczniu bo robią przeceny
1. Po melisie sikam całą noc. Nie wiem czemu tak. Wkurza mnie to więc przestałam pić na noc, bo to mija się z celem

2. Mój też, i posiada ale j.w. już nic co by mu się podobało tam nie ma.

aha, przy pokrzywie coś tam ostrzegają z piciem jak ktoś ma problem z nerkami (gospodarka elektrolitowa? zatrzymanie wodyw org? dobrze pamiętam, że puchniesz?) No cóż, ja mam rodzinne obciążenie problemów z nerkami, choć sam jako takich, poza lekarskim stwierdzeniem "delikatne nerki" póki co a tfu tfu tfu tfu tfu nie posiadam.

Dobra lete

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2014-12-16 o 12:28
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora