Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co robicie na obiad? - część XIX.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-11, 12:08   #83
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Co robicie na obiad? - część XIX.

Cytat:
Napisane przez damdalena Pokaż wiadomość
Wybieram kamień. Bo wychodzi na nim pizza niemal jak z pizzerii opalanej drewnem. Bo możesz na nim upiec chleb. I bułki. A foremki też możesz kupić do kompletu. Bo muszę Ci powiedzieć, że wcale nie jest łatwo piec na kamieniu, potrzeba wprawy by z łopatki zsuwać pizzę bezpośrednio na gorący kamień. Już łatwiej idzie z bochenkiem chleba. Ja na początku używałam papieru do pieczenia, którego potem wyciągałam w trakcie pieczenia. Dlatego mogą się przydać takie gastronomiczne foremki do pizzy (siateczkowe lub dziurkowane), które można używać na kamieniu- trzeba sprawdzić, ktore mozna wkładać do temp. ok. 300 stopni.
Damdalena Dziekuje za wskazówki. Nawet o tym nie pomyslałam . Masz racje... potrzebami więcej wprawy z ciastem i jak poczuje sie pewniej wtedy zakupie ten kamień

Cytat:
Napisane przez koralinka57 Pokaż wiadomość
Muszę sobie rozplanować dobrze obiady, teraz szkoły pozamykane więc trzeba będzie kombinować. Dzisiaj makaron z sosem pomidorowym.
A to w całej Polsce??? Ze względu na covid19? W naszym hrabstwie juz sa dwa przypadki potwierdzone . 7 kwietnia lecimy do Polski. Juz wszystko opłacone i teraz nie wiem. Troche strach na lotnisku bo tam masa ludzi sie przemieszcza...
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora