Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czerwcówki 2019 cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-05-11, 17:33   #4005
mrofka89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 518
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Ja laktator tez mam. Wszystko mam spakowane prócz rzeczy na wyjście. Te są spakowane z fotelikiem. Nawet butelkę mam. Wszystko sie zmieścił.o.
Podkłady itd mam dla siebie na 6 dni. Tyle leżałam w starym szpitalu. Tu niby tylko 3 dni, ale juz mi się nie chce przepakowywac.

Dziś mi jest tak niewygodnie z tym brzuchem, że myśle sobie o odejściu wód.
No ale raczej szybciej samo się nie zdarzy.

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------



Rozumiem. U mnie było 24h. Tutaj jest 12h. Trochę mnie to przeraza ze na noc. No ale jakoś ogarnę młodego sama. Musze

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------



Ja po 24h normalnie wstawałam do małej. Ale po 12h to nie wiem jak to będzie. Te 12h może zrobić ogromną różnice.
U mnie planowane cc są zaraz z rana od 7, więc jeśli po 8h nie dasz rady to druga próba jest po 12h. To ile masz tych podkładów zmieszczonych przecież to pół walizki zajmuje [emoji15] ja chyba faktycznie w domu jeszcze przygotuję od razu spakowaną torbę z laktatorem i dodatkowymi środkami higieninicznymi, żeby tż nie musiał sam pakować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mrofka89 jest offline Zgłoś do moderatora