Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Must be the music - tylko muzyka, na Polsacie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-07, 17:38   #397
ifellinlovewithadeadboy
Zadomowienie
 
Avatar ifellinlovewithadeadboy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 621
Dot.: Must be the music - tylko muzyka, na Polsacie

Cytat:
Napisane przez Aneczka91 Pokaż wiadomość
ja też podobali mi się też kamień kamień kamień i Czaczyk



Eris sobie poradzą bo dostali rozgłos i maja mnóstwo fanów , o ich karierę się nie martwię.
Bruk Braders też będą koncertować bo teraz ju z ludzie znają cały zespół a nie tylko bladego Krisa
Raggafaya już robi karierę,najlepszym tego przykładem było wystąpienie na woodstocku
Mam nadzieję że Kamień Kamień Kamień wydadzą płytę , udział w programie wiele im dał'
A Czaczyk ma talent i pasję i wygrana mu si e baardzo przyda ,chyba najbardziej z nich wszystkich
Chociaż dla mnie Eris i tak wygrali
ale Kamyczki wydały już płytę.. nosi tytuł ''Afryka'' i można ją zamówić drogą mejlową, albo.. (nielegalnie bo nielegalnie ściągnąć na chomikuj widziałam na przykład..)

a co do wczorajszych wyników to właściwie mogę powiedzieć, że się tego spodziewałam.. chłopak w sumie był uzdolniony, mam tu na myśli głównie jego grę na gitarze, bo to jak śpiewał mi się jakoś nie specjalnie podobało ale cóż, no był skromny i miał ''miłą buźkę'', więc wydaje mi się, że tym właśnie kupił tę większość publiczności..
no a muzyka Eris'ów jest chyba jednak zbyt mało ''popularna'' i przez to też myślę, że nie trafiła w gusta wszystkich.. a szkoda, bo ja osobiście uwielbiam takie klimaty i w ogóle fajnie wiedzieć, że młode zespoły idą i w takim kierunku, a nie tylko jakieś dubstepy czy hity rodem z eski no ale cóż zrobić, mam tylko nadzieję, że ich występ w MBTM to dopiero początek.. to samo tyczy się oczywiście moich faworytów, czyli Kamyczków oczywiście, poza tym, że należę do grona wielbicielek Kuby jego głosu, charyzmy i ekhm jak to jurorzy określili zblazowania uważam, że jest to odkrycie na naszym rynku, a ich wersja Let's dance, przynajmniej dla mnie była nawet lepsza od oryginału dodatkowo po przesłuchaniu płyty stwierdzam, że na pewno nie jest to byle co i można się po nich spodziewać na prawdę fajnej muzy Marzę już tylko o tym, żeby był luty, bo będą grać w pobliżu mojego miasta, więc przekonam się też jacy są na żywo
i też baaaardzo się cieszę, że ani Marcelina ani ta druga młoda nie wygrały, bo bym chyba roztrzaskała telewizor, jakby znowu jakieś dziecko śpiewające poważne, patetyczne pieśni wygrało tego typu program..
__________________
nie marnuj swego czasu,
inaczej czas zmarnuje ciebie...


Edytowane przez ifellinlovewithadeadboy
Czas edycji: 2011-11-07 o 18:36
ifellinlovewithadeadboy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując