Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-17, 16:56   #65
bizubizu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Cytat:
Napisane przez malenkaolusia Pokaż wiadomość
Dlaczego nie polecacie New Nails? Właśnie chce się tam wybrać na kurs kosmetyczny w wymiarze 140 godzin.

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------



Dlaczego nie polecasz?
Otóż to!
Dziewczyny miejcie litość!
Piszcie dlaczego nie polecacie. Jak na plus to wymienione wszystko a jak źle, to nie wiadomo dlaczego.

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Cytat:
Napisane przez fatim Pokaż wiadomość
Hej, odswiezam watek. interesuja mnie szkolenia kosmetyczne uzupelniajace wiedze np. depilacja laserem, kwasy,mezoterapia itp. w Warszawie. Jestem po szkoleniu zawodowym kosmetycznym w wymiarze 140h w New Nails i jestem niezbyt zadowolona, zajecia prowadzila p.Agnieszka
A ja jestem zadowolona.
Zrobiłam u nich 2 kursy: pazurki i kosmetykę.
Nie miałam zajęć z ww. instruktorką, więc nie mogę na ten nic temat powiedzieć, bo to kursy dzienne.
Zanim jednak zdecydowałam się na kurs kosmetyczny zrobiłam "cichy wywiad" wśród innych kursantek i wybrałam weekendowy z p. A. (tak się składa, że są 3 instruktorki i wszystkie z imieniem na A.! ).
Miałam to szczęście, że grupa była nieliczna, więc każdej z nas mogła poświęcić czas. A było po co. Ma dość niekonwencjonalny sposób prowadzenia zajęć i trzeba się do tego przyzwyczaić ale mnie to odpowiada - nie lubię sztywniaków. Jest najstarsza i ma największe (kilkunastoletnie!) doświadczenie zawodowe.
Poza tym: dużo wiedzy teoretycznej - wbrew opiniom, że tylko szkoła, z zakresu kosmetyki (w tym choroby skóry - piła straszna!), obsługi klienta, bhp i sanepidu (sic!).
Baaaaaaardzo dużo praktyki, szkoła w większości zapewnia modelki, choć zdarzało się, że nie miałyśmy na kim ćwiczyć. Ale to już nie wina szkoły, tylko niepoważnych osób, które się zapisują a potem nie przychodzą (zwłaszcza na paznokciach). W ramach kursu dodatkowo uczyłyśmy się stylizacji rzęs (1:1 i trwała), IPL i już po kursie bezpłatnie mezoporacja.
Jak na 140h naprawdę dużo można się nauczyć, zwłaszcza jak się chce.
Świadectwo, certyfikaty, zniżki na zakupy lub kolejny kurs - to dostałam od New Nails.
Myślę o kursie podologicznym, też u nich, bo laski, które je prowadzą mają dobrą opinię wśród kursantek. Drogi, ale ma wzięcie. I przyszłość.
Dam znać jak zrobię.
bizubizu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując