Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie lutowe 2019❤ Cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-02-21, 07:49   #21
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Mamusie lutowe 2019❤ Cz.V

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
Anuszka prosimy foto z nowymi włosami

Jestem ciekawa kiedy dziewczynki będą w siatkach centylowych dla dzieci urodzonych w terminie. Może nigdy [emoji14] póki co powinny w drugim miesiącu mieć min 4kg no to Lilci brakuje 600g a Olci 200g to i tak w sumie nie taka tragedia wszyscy mówią żeby nawet przy dzieciach donoszonych na to nie zwracać uwagi bo każde dziecko jest inne i ma swoje tempo ale tak sobie spojrzałam i w sumie nie jest najgorzej [emoji14] a w tych dla wcześniaków między 32 a 37 tyg jesteśmy jakoś za połowa bliżej tych wyższych centyli



Bazgram z telefonu.
niby najważniejsze na pół roku podwoić wagę a na roczek potroić

Cytat:
Napisane przez Pinacolada Pokaż wiadomość
To i ja witam w nowej części
Piersi mnie masakrycznie bolą, są tak nabrzmiałe że aż płaczę z bólu... Położna dziś rano je oglądała i na szczęście nie ma żadnego zatoru, dobrze że sprawdziła, bo ja już wczoraj zaczęłam sobie wkręcać zator albo i od razu zapalenie piersi Muszę zaraz znowu podziałać z laktatorem, bo nie ma opcji że młody wszystko zje, tym bardziej że w tym momencie obie są już twarde i mnie bolą :/ Masakra, niech to się już skończy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zwracaj uwagę czy nie jest czerwona, z Karoliną miałam zapalenie to dostałam gorączki a na piersi jakby czerwona plama
Cytat:
Napisane przez Anuszka9 Pokaż wiadomość
Wstawiłam na pierwsza stronkę linki do pozostałych części 🙂 ale tęsknie za tymi postami z oczekiwaniem jaka płeć i naszymi zakupami 😊😊 to były dylematy..jaka wanienka ,łóżeczko 😀 No i pierwsza cześć najlepsza o bolącym podbrzuszu i cyckach..”bo mnie już drugi dzień nie boli chyba coś się stało”😀😀
kiedy to było
moje już miesiąc ma
Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
Znowu mnie boli prawy cyc, mleko jest a nie schodzi bo czuję a tak ogólnie od kilku dni mam coraz mniej mleka bo udaje mi się tylko 4 razy odciągnąć w ciągu dnia bo jest tyle pracy przy dziewczynkach. Coś czuję że nasze dokarmianie moim mlekiem skończy sie szybciej niż myślę.. a tak chciałam do pół roku.

Bazgram z telefonu.
najważniejsze że dałaś radę karmić ile mogłaś, nie poddałaś się z wygody bo bliźniaczki


u nas lepiej po tym jak odstawiłam wit d małemu, gazy ma ale mu nóżkami pomagam, a mojego termofora dalej nie ma
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując