Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Spotykam się z facetem czekającym na rozwód
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-05-25, 21:59   #32
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez Moon_in_moro Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ciezko mi jest przekazać Wam wszystkiego co się dzieje i co o nim wiem-tutaj na forum. Mówi o niej że "była dobrą żoną, tylko w pewnym momencie przestali mieć wspólne cele i priorytety". Babka wcześniej przed ślubem normalnie chciała założyć pełną rodzinę, ale później pochłonęła ja kariera i nie widziała tam miejsca na dzieci. Zaczęła grać na czas, że jeszcze nie teraz, że najpierw musi zdobyć pozycję itp. zaszła w ciążę "z obowiązku", poroniła i była już totalnie na nie. Nie chciała o tym słyszeć. Tylko kariera i kariera. I się posypało. Chemia o której mówię nie jest tylko z mojej strony, ale on sam o tym mówi wprost. Powiedział mi dziś , że on by chciał zluzować ale martwi się że za jakiś czas mogę mu wypomnieć to że tak szybko sobie kogoś szukał. Jest bardzo zasadniczy. Nie planował tego że kogoś pozna w sieci na poważnie, chciał po prostu pogadać. A że ze mną złapał taki kontakt dobry to samo poszło. W sumie jestem w stanie w to uwierzyć. Za wiele mi o sobie nie mówił, nawet nie wiedziałam jak on wygląda, poznawalam go na podstawie samego pisania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Albo chce odpowiedzialnośći za seks przerzucić na ciebie, żeby w razie gdyby coś nie wypaliło z rozwodem, nie było jego winą, że cię chciał tylko do łóżka.
Tak czy inaczej nich facet się rozwiedzie a potem ćwierka ci o chemi.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując