Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Spotykam się z facetem czekającym na rozwód
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-05-25, 23:07   #35
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez Moon_in_moro Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny

Od pewnego czasu mam mały problem i nie wiem za bardzo jak sobie z nim poradzić , chciałabym porozmawiać na ten temat z kimś bardziej doświadczonym ode mnie. W końcówce lutego poznałam przez internet faceta, pisaliśmy około 3 miesiąca i postanowiliśmy się spotkać. Nie wiedziałam jak wygląda , to była prawdziwa randka w ciemno dla mnie. Okazał się bardzo interesującym i inteligentnym facetem. Ma 34lata. Powiedział mi, że jest w trakcie rozwodu. Tzn miał wyznaczony termin rozprawy ale przez wybuch pandemii została ona odroczona i czeka na kolejny termin. Z żoną rozstał się w zgodzie,nie mają dzieci, nie dogadali się po prostu,powiedział mi że w pewnym momencie przestali mieć wspólne cele, zawsze mówi o niej z szacunkiem, jeżeli już ten temat jest poruszany. Ale do czego dążę... To jest facet z zasadami, spotykamy się raz w tygodniu na jakieś spacery itp. Powiedzial mi, że dopóki nie będzie miał tego rozwodu na papierze to chciałby zachować się honorowo inie wchodzić w żaden zwiazek. Jest to dla mnie sytuacja nieco dziwna i nie wiem jak mam reagować. Bo ogólnie on mnie przytula, trzyma za rękę ale nigdy mnie nie pocałował, a spotkaliśmy się już kilkanaście razy. Nie wiem jak mam się zachować, bo wiadomo ja chcialabym coś więcej a widze że on też się powstrzymuje przed jakimś większym zbliżeniem. Nie wiem za bardzo co mam robić, jest to dla mnie trochę niezrozumiałe bo przecież nie są już razem. Ja mam 28 lat i też nie chciałabym tracić czasu na relacje, która moze się nigdy nie rozwinąć. Ogólnie facet jest dobrym człowiekiem, wart uwagi, czuje że jest między nami chemia, ale brakuje mi tej bliskości przed którą on się ciągle wzbrania. Raz spróbowałam go pocałować w usta to mi później napisał, że powinniśmy z tym zaczekać... Czy to jest wszystko normalne? Pomóżcie mi, bo czuję że fixuje 🤪
Weź się zastanów, to wali "przypałem" na km. Nie wiadomo czy on faktycznie jest w trakcie rozwodu, nie wiadomo czy faktycznie się rozwodzi. Może to kłamstwo. Fakt, niby poszło o dzieci, a od początku trwania małżeństwa czy jeszcze przed nim nie potrafili się dogadać w takiej kwestii? Rozumiem, że poglądy mogą się w trakcie związku/małżeństwa zmienić, ale jak nie ślub, to dzieci są dość istotnym tematem. Może być tak, że ten rozwód to zwykła ściema, albo szuka kochanki (czyli "trafiło" w ten sposób na Ciebie), albo nie jest pewny czy wyjdzie z żoną czy nie, w razie przeczekania stosuje taki "trick". Albo naprawdę szuka kochanki, z żoną już nic go nie łączy, na przykład nie uprawiają seksu, nie rozmawiają ze sobą, nie potrafią się porozumieć itd.

Równie dobrze jeśli ta cała sytuacja jest "na przeczekanie" to jeśli Ty zdecydujesz się na relacje z nim (nie mam teraz na myśli w sumie związku, wcześniej łóżko tylko) i ten rozwód faktycznie okaże się ściemą, on może oskarżyć Cię o to, że zniszczyłaś mu małżeństwo, jeszcze jak żona by się dowiedziała o Tobie to mogą Cię o to oskarżyć.

Facet nawija makaron na uszy, a Ty łykasz jak młody pelikan. Chce czekać z pocałunkiem? A co go tak trzyma przed tym, hm? Skoro ma być może odwagę bujać się z Tobą nie wiem, po mieście za rączkę to równie dobrze może mieć odwagę i jaja aby pocałować Ciebie. A jakby faktycznie miał jaja to by się przyznał co do Ciebie i po co mu jesteś, no ale on tego nie zrobi. Wiadomo dlaczego.

Nie wierz w to, bo naprawdę, koleś może mieć milon scenariuszy na "tę Twoją znajomość z nim". Było spotkanie, ale nie wiadomo kiedy kolejne, jasne. Koleś Cię na przeczekanie bierze mam wrażenie, albo chodzi mi może o seks. No żart jakiś.

Mocno podejrzane.
__________________
1. Lepiej być nielubianą za to, kim jesteś niż być kochaną za to kim nie jesteś.
2. Ludzie nie rodzą się dobrzy albo źli. Rodzą się z pewnymi skłonnościami, ale liczy się sposób, w jaki żyją. I to, jakich ludzi poznają.

Edytowane przez MsN
Czas edycji: 2020-05-25 o 23:09
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując