Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-07, 10:01   #3023
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
To jest sniadanie? Kto ma sie tym najesc?

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------




To cos jest na rzeczy. Kciuki!
No co Ty! I tak dostała wypasione Serio

Cytat:
Napisane przez dirtyblack Pokaż wiadomość
Wczoraj byla nasza pierwsza rocznica slubu

w sobote bylam na ktg. trafilam na niemila polozna i lekarza. Oczywiscie jego zdaniem nie ma wskazan do ktg skoro nic sie nie dzieje. Wszyscy inni lekarze twierdza, ze trzeba monitorowac, skoro mam skurcze siegajace ponad 100 i ich nie czuje. i dal mi zalecenie zeby przyjsc za tydzien, w trakcie 40 tygodnia...
okazalo sie, ze tak jakby zostalam bez lekarza prowadzacego, bo przez 9 mies nie zdazyla mi powiedziec ze jest na urlopie wychowawczym.... mialam dzisiaj isc do szpitala, ale nie poszlam, bo stwierdzilam, ze jak mam lezec i czekac na akcje to wole byc w domu tym bardziej, ze mam zle wypisane skierowanie. Za to moj tz dzisiaj bedzie dzwonic rozmawiac z ordynatorem co w naszej sytuacji nalezy zrobic i ostatecznie pewnie bede miala cc na termin.
To dziwne, chyba w Twoim przypadku powinnaś być monitorowana...
Gratuluję rocznicy

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Ja urodzilam w poniedzialek nad ranem, najwczesniej wypuszcza mnie w piatek rano. Zatem mam wczasy
U mnie, jakbym urodziła tak, jak Ty, to wyszłabym w czwartek

Cytat:
Napisane przez misiskuku Pokaż wiadomość
no ja też bym wolała żeby samo się zaczęło, ale z drugiej strony tydzień po TP to wolę być w szpitalu bo raczej leżeć i czekać nie pozwolą tylko zaczną działać (taką mam nadzieję). Bo jeździć codziennie 1,5 h do szpitala na KTG mi się nie uśmiecha

ale w Twojej sytuacji gdy masz starsze dziecko wcale się nie dziwię


---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------



Chyba sam fakt, że masz bliźniaki jest wskazaniem do częstych kontroli co za dupki!

i gratuluję rocznicy
No ja właśnie myślałam, że jak już biorą, to wywołują. Chyba, że coś się zacznie dziać. Obawiam się bardziej z każdym kolejnym dniem po terminie. Boję się zielonych wód, dziecka owiniętego pępowiną i cc na szybko. No zobaczymy, niezbadane są wyroki boskie

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Namisek, współczuję. Sama pamiętam jak 5 lat temu beczałam w rękaw tżowi, że chceeeeee do domuuuuu
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora