Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nowopoznany facet z dziećmi
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-03-08, 14:11   #85
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Nowopoznany facet z dziećmi

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
No fajnie, i jak Twoja kobieta jest na wieczorku z koleżankami, to rozumiem, że ma wyłączony telefon aż do powrotu, żeby na bank żadna wiadomość od Ciebie jej nie zakłóciła spokoju?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak jestem na wieczorku z koleżankami to mam telefon wyciszony i w torebce, bo uważam, że to jest niegrzeczne wobec innych ludzi na spotkaniu, żeby siedzieć w telefonie albo z telefonem na stoliku w restauracji. Mój partner nie ma o to pretensji, wie gdzie jestem, a sam jest dorosłą osobą, więc w razie czego wezwie pomoc bez mojego udziału. Tak samo on jak chodzi na imprezy integracyjne z ludźmi z pracy to też potrafi odpisać mi po kilku godzinach, ale luz - rozumiem, że może być zajęty planszówkami czy kręglami i nie zerka na powiadomienia.

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Cytat:
Napisane przez DrDoom Pokaż wiadomość
Czas który mam spędzać z dzieckiem a wisiał bym na telefonie i spamował z jakąś Panią uważam za większy nietakt niż wyłączenie telefonu.
Co prawda osobiście bym wyciszył i wyłączył wibrację, co na jedno wychodzi, bo i tak w tym czasie bym autorce nie odpisywał.
Właściwie nie wiadomo czy facet wyłączył telefon czy tylko Internet/komunikator, bo chyba autorka nie miała kontaktu poza nim skoro sama nie jest pewna i żali się na 'nieodczytane wiadomości'.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując