Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-21, 11:06   #60
Fizuma
Raczkowanie
 
Avatar Fizuma
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 136
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

[1=e5f8e1654645f7f709e372d 7f739a8569d1c32e2;3935853 8]Fizuma a co to znaczy ograniczony wybór? [/QUOTE]

Teoretycznie to co obejmuje ta promocja znajduje się na jednej wystawie na stoisku, ale w praktyce można wybrać coś innego.... tylko że ostatnia dostawa była 25. 02 i na razie nie będzie nowej. Żarty jakieś normalnie

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Noor ten z niebieskimi łapkami to mój ulubieniec Avicularia versicolor śłodziak z niego

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Cytat:
Napisane przez jolta Pokaż wiadomość
Fizuma te pajęczory to wszystkie Twoje? przez te oczka na czubku głowy to wygladają całkiem przytulaśnie, ale ja bym sie bała jednak.. one gryzą?

a masz juz trolowego pająka?
Jolta wszystkie moje w większości są bardzo łagodne, tylko niektóre bywają nerwowe... Gryzą bo polują, ale człowieka nie ukąsi, chyba że ze strachu, jak poczuje że jego życie może być zagrożone
Trollowego pająka nie mam, bo brakuje mu jednej pary nóg i trochę mnie to drażni ale może kiedyś

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Piękne te pajączki i węże ale wolę tylko na fotach to widzieć .
Ja to świetnie rozumiem, bo kiedyś bałam się pająków

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

Cytat:
Napisane przez cherubinka Pokaż wiadomość
co nie znaczy, że jestem za zabijaniem ich. Prędzej ja bym "zeszła" na zawał
Z kolei pajączki mnie nie przerażają
Cherubinka nie ma czego się bać... naprawdę, one nas się bardziej boją
(Ci co je zabijają to właśnie nie ze strachu tylko z jakiejś idiotycznej złości )
Fizuma jest offline Zgłoś do moderatora