Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - fanki wearmedicine/Medicine
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-11-05, 15:44   #62
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: fanki wearmedicine/Medicine

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Ja też wiele razy koło tego sklepu przechodziłam, zanim weszłam do niego po raz pierwszy. Zawsze mnie ciekawił, ale uznałam, że skoro o nim nie słyszałam nigdy, to pewnie dlatego, że jest drogi i nie mam co do niego zaglądać

Co do koszulki - może i błąd z tą temperaturą, ale prawdę mówiąc wszystkie bawełniane t-shirty piorę w 40 stopniach i nie miewam raczej takich problemów, nawet z t-shirtami z H&M czy C&A za 20 zł. Poza tym nie mam przekonania, czy to faktycznie jest bawełna, metkę odcięłam, więc nie mam jak sprawdzić, ale ja bym obstawiała jakąś mieszankę, bo moim zdaniem nie ma opcji, żeby 100% bawełniany t-shirt był taki cienki, lejący i ciągliwy. Coś poknocili na stronie chyba.

Ja mam kilka akrylowych swetrów z czasów, kiedy nie zwracałam na to uwagi. Nie mogę powiedzieć, żeby były fatalne i rozpadały się po 3 praniach, ale na pewno po dłuższym czasie stają się dużo mniej przyjemne w dotyku. No i komfort noszenia jest sporo gorszy niż takich mieszanek jak te powyżej.
Czasem wezmę taki sweter do przymierzalni, ale natychmiast z siebie zdejmuję, bo zwykle strzela na mnie piorunami Ja wiem, że są produkty antyelektrostatyczne i one działają, ale nie ukrywajmy - trzeba je dopsikiwać. A każde zetknięcie i pocieranie 2 sztucznych materiałów (czyli choćby poszewka płaszcza o taki akrylowy sweter) powoduje, że biedna Ania z Barwy traci całe swoje działanie.
Ja myslalam, ze to kolejny sklep typu Mohito, Reserved itd. Ale jakosc maja lepsza no i tez ciekawe rzeczy, ktorych nigdzie indziej nie mozna spotkac. Np. te T-shirty z nadrukami graficznymi. W sumie zrezygnowalam z Mango na rzecz Madicine, bo Mango spadlo jakosciowo i to bardzo. A ceny wiadomo jakie Zreszta odnosze wrazenie, ze od kilku sezonow jest to samo.

Chociaz w Medicine zyczylabym sobie, zeby byli bardziej konsekwentni w rozmiarowce

Wiesz co ja mam w skladzie 100% bawelny (mam metke), ale pamietam, ze ten T-shirt w nazwie na stronie mial Linen, wiec mysle, ze tam moze byc domieszka lnu, bo rzeczywiscie ona nie wyglada jak 100% bawelny.

A nie probowalas reklamowac?
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując