Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - co sądzicie o bonprix
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-09, 08:03   #244
zuzanka666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9
Dot.: co sądzicie o bonprix

Jestem stałym klientem bonprix, i wydałam mnóstwo pieniędzy na zakupy w tym sklepie, bo bardzo lubię ich ciuchy. Niestety poziom obsługi klienta jak i reklamacji jest żenujący. Nie wspomnę o czasie realizacji zamówienia, trzeba czekać ok 2 tygodni, nieraz dłużej na wysyłkę, przy ekspresowej przedpłacie. Zadziwia mnie logistyka tej firmy. Nie raz wyślą jedno zamówienie w 10 paczkach, a nie raz jest problem z wysyłką jednego zamówienia, tak jak to miało miejsce ostatnio. Przy dużym zamówieniu sukienek, bonprix spakował wszystko do jednej przesyłki, która się okazała ponadgabarytowa i nie mozliwa do dostarczenia do paczkomatu, do którego to zamówiłam, przez co było niemożliwe odebranie przesyłki w paczkomacie w określonym terminie, na którym mi bardzo zależało. Paczka zamiast trafic do paczkomatu, leży w oddziale 30 km od mojego miejsca zamieszkania. Dział reklamacji jest bezradny i tłumaczy to, że to nie jest ich wina, że spakowali za dużą paczkę, która nie zmieściła się do paczkomatu, jednym słowem żenada. Jestem zbulwersowana całą sytuacją i zażenowana podejściem do klienta i ponieważ nie otrzymałam pomocy na infolinii wylewam żale tutaj
zuzanka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując