Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-01-03, 07:36   #73
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Dokładnie!
Mam to samo! czekam już z rok na jedną rzecz, a ona wciąż ma status, że wkrótce
Kupiłam jakiś czas temu legginsy z wysokim stanem polecane tu mi tylko nie pamiętam przez kogo, ale fajne
I wsio.



A tam to w ogóle też nie na dodatek ostatnio te ich obniżki mnie wkurzają, bo dają: 10,15,20% z moich obserwowanych, a od dawna -40 czy 50% nie widziałam też się popsuli
Ja czekalam 7mc na 1 rzecz "w krotce"
Juz nie czekam bo młody wyrósł z rozmiarów, które były przy tym produkcie.

Team nigdy

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Team NIGDY

Dzisiaj dostałam szumnego maila od Zalando, że -60%, ale na pewno nie na marki premium
Mi się udało podmienić kurtkę z mng.

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Malfinka86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny bo mnie zaraz chyba coś trafi. Sprawa jest prosta - zwrot z hm dhlem. Pakuję, formularz zwrotu do środka, naklejkę na opakowanie, klik, zamawiam kuriera żeby odebrał. Żadnego dodatkowego listu przewozowego nie drukowałam, potwierdzenie i tak mam na mailu, więc szkoda mi lasów. Aż tu nagle miłościwy pan kurier bez humoru oznajmia, że list muszę koniecznie wydrukować, nawet mimo naklejki. Moja mina jakbym zobaczyła ducha - bezcenna. Drukujecie czy tylko ja jestem dziwna?
Nie. Nic nie drukuje
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując